Sylwia Lipka oficjalnie zapowiedziała wydanie drugiego albumu

Sylwia Lipka oficjalnie zapowiedziała wydanie drugiego albumu

„Uskrzydlasz Mnie” oraz „Fly To Sky” zapowiadają nowy album Sylwii Lipki

„Uskrzydlasz Mnie” oraz „Fly To Sky” to pierwsze single z nadchodzącego albumu Sylwii Lipki pt.: „Fala
To już drugi album w dorobku artystki, tym razem wydanie będzie dwupłytowe i w dwóch wersjach językowych. Sylwia nagrała 10 utworów w języku polskim i przetłumaczyła je na język angielski.
Klipy do utworów będzie można zobaczyć w środę od godziny 12:00, ale fani mogą ich posłuchać już w serwisach cyfrowych. Mimo, że utwór „Uskrzydlasz Mnie” jest od paru godzin w iTunes już znalazł się na 4. miejscu najczęściej słuchanych kawałków.

W sierpniu 2015 roku Sylwia wzięła udział w konkursie Young Sing Stars, dzięki któremu została artystką My Music i dołączyła do projektu Young Stars, który jest najpopularniejszym projektem promującym muzykę nastolatków w Polsce.
1 lipca 2016 ukazała się debiutancka płyta wokalistki pt. “Szklany Sen”, która od razu znalazła się na 2. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce. Po tak ciepłym przyjęciu pierwszego albumu oraz wielu występach scenicznych przyszedł czas na solową trasę koncertową. Sylwia zagrała w 11 miastach w Polsce (Bielsko Biała, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Lublin, Katowice, Wrocław, Toruń, Zielona Góra oraz Szczecin), gdzie oprócz tego, że zaśpiewa hity pochodzące z albumu „Szklany Sen”, spotka się ze swoimi fanami podczas meet & greet. Trasa już po dwóch tygodniach od wprowadzenia biletów do sprzedaży była wyprzedana
Artystka. jest jedną z głównych prezenterek stacji Disney Channel Polska, miała okazję prowadzić własny program „I Love Violetta” czy reprezentować stację w Wielkiej Brytanii  oraz USA, gdzie prowadziła relację z czerwonego dywanu „Radio Disney Music Awards”. Od 1,5 roku publikuje również VLOGI, które cieszą się sporą popularnością – jej kanał subskrybuje ponad 350 tys. osób.

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Ostatnio dodane: