„Zapomnieć Chcę” to singiel promujący nowy album Sylwii Lipki „Szklany Sen”, który swoją premierą miał 1. lipca.

S2

Utwór przedstawia historię miłosną, która na pozór nieszczęśliwa znajduje swój happy end w przyszłości. Utwór ma wszystkim z nas uzmysłowić, że nie warto porzucać wiary, pragnień i nadziei. „Kiedy czegoś bardzo pragniemy musimy do tego dążyć, sukces nie przyjdzie do nas sam. Musimy wyciągać ręce po marzenia, obrać odpowiednią drogę, którą wskaże nam serce i nie bać się” – mówi Sylwia Lipka.

Sylwia to młoda piosenkarka, prezenterka telewizyjna i youtuberka. Od szóstego roku życia występowała na deskach teatrów muzycznych oraz konkursach wokalnych, dzięki czemu na swoim koncie ma liczne wyróżnienia i nagrody. Artystka od 2014 r. jest jedną z głównych prezenterek stacji Disney Channel Polska, miała okazję prowadzić własny program „I Love Violetta” czy reprezentować stację w Wielkiej Brytanii oraz USA, gdzie prowadziła relację z czerwonego dywanu „Radio Disney Music Awards”. Od 1,5 roku publikuje również VLOGI, które cieszą się sporą popularnością – jej kanał subskrybuje ponad 125 tys. Osób a łączna liczba wyświetleń przekracza 10 milionów.

W sierpniu 2015 roku Sylwia wzięła udział w konkursie Young Sing Stars, dzięki któremu została artystką My Music i dołączyła do projektu Young Stars, który jest najpopularniejszym projektem promującym muzykę nastolatków w Polsce.

SOCIAL MEDIA:
Facebook: www.facebook.com/sylwia.lipka.music
Instagram: www.instagram.com/sylwialipka_music/
Snapchat: sylwialipka
YouTube: www.youtube.com/user/SitQa

Źródło: materiały prasowe

PODZIEL SIĘ
Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.