Sylwia Lipka prezentuje klip do „Zapomnieć Chcę”, który był realizowany na zamku w Rydzynie
Foto:mat. prasowe

Sylwia Lipka prezentuje klip do „Zapomnieć Chcę”, który był realizowany na zamku w Rydzynie

„Zapomnieć Chcę” to singiel promujący nowy album Sylwii Lipki „Szklany Sen”, który swoją premierą miał 1. lipca.

S2

Utwór przedstawia historię miłosną, która na pozór nieszczęśliwa znajduje swój happy end w przyszłości. Utwór ma wszystkim z nas uzmysłowić, że nie warto porzucać wiary, pragnień i nadziei. „Kiedy czegoś bardzo pragniemy musimy do tego dążyć, sukces nie przyjdzie do nas sam. Musimy wyciągać ręce po marzenia, obrać odpowiednią drogę, którą wskaże nam serce i nie bać się” – mówi Sylwia Lipka.

Sylwia to młoda piosenkarka, prezenterka telewizyjna i youtuberka. Od szóstego roku życia występowała na deskach teatrów muzycznych oraz konkursach wokalnych, dzięki czemu na swoim koncie ma liczne wyróżnienia i nagrody. Artystka od 2014 r. jest jedną z głównych prezenterek stacji Disney Channel Polska, miała okazję prowadzić własny program „I Love Violetta” czy reprezentować stację w Wielkiej Brytanii oraz USA, gdzie prowadziła relację z czerwonego dywanu „Radio Disney Music Awards”. Od 1,5 roku publikuje również VLOGI, które cieszą się sporą popularnością – jej kanał subskrybuje ponad 125 tys. Osób a łączna liczba wyświetleń przekracza 10 milionów.

W sierpniu 2015 roku Sylwia wzięła udział w konkursie Young Sing Stars, dzięki któremu została artystką My Music i dołączyła do projektu Young Stars, który jest najpopularniejszym projektem promującym muzykę nastolatków w Polsce.

SOCIAL MEDIA:
Facebook: www.facebook.com/sylwia.lipka.music
Instagram: www.instagram.com/sylwialipka_music/
Snapchat: sylwialipka
YouTube: www.youtube.com/user/SitQa

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: