Ultimate magazine theme for WordPress.

Sylwia Przybysz i jej nowy album „Tylko Raz” już w sprzedaży!

Sylwia Przybysz i jej nowa płyta „Tylko Raz” trafiły do sprzedaży!

„Tylko Raz” to druga płyta w karierze młodej wokalistki Sylwii Przybysz, która dzięki naturalnemu urokowi i pozytywnej postawie zdobywa coraz więcej fanów.

Na debiutanckim krążku pokazała, co gra w jej duszy, natomiast na drugiej płycie opowiedziała  nam o swojej historii w walce o marzenia.

Jak sama Sylwia mówi:

„Dzięki nowym kompozycjom chcę przekazać swoje emocje i przeżycia, które towarzyszą mi w codziennym życiu. A tytuł płyty „Tylko Raz” ma podkreślać, że tylko raz dostajemy daną szansę w życiu i to od nas zależy czy ją wykorzystamy czy zaprzepaścimy”.

Tracklista:
1.Tylko raz
2.Nie poddam się ft. Artur Sikorski
3.Zmiany
4.Słońca blask
5.Sunlight ft. David Mark Bulley
6.Mój najlepszy dzień
7.Podajesz mi dłoń
8.From dusk till dawn
9.Dzień po dniu
10.Uwierzę
11.Nie chcę więcej
12.Nie wiem czy będziesz (bonus track)

Premiera albumu odbyła się 9 grudnia 2016 r.

Sylwia Przybysz – Biografia

Młoda wokalistka i youtuberka jest odkryciem wytwórni MyMusic w ramach akcji #youngstars2015. Jej pierwsza piosenka zatytułowana „Plan” powstała we współpracy z Mezo. W teledysku zaś wystąpili popularni youtuberzy: JDabrowsky oraz Littlemooonster96!

9 października 2015 roku ukazała się jej debiutancka płyta pt. „Plan”. Znalazło się na niej 13 utworów w tym dwa bonus tracki. Nie zabrakło również duetów, w tym z zespołem Verba oraz Remo. Klipy do singli osiągają nawet ponad 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube!

Dotychczas z płyty ukazały się klipy do piosenek: „Plan”, „Turn The Page”, „Happy End”, „Najważniejsza” oraz zupełna nowość: „Zmiany”. W 2015 r. i 2016 r. wokalistka zagrała sporo koncertów indywidualnie oraz w ramach tras koncertowych pod szyldem projektu Young Stars.

W sierpniu 2016r. powstał album „Związane Oczy Mam”, który artystka nagrała w duecie z Verbą. Album zdobył dużą popularność, a tytuł długo utrzymywał się w TOP 3 na Oficjalnej Liście Sprzedaży.

25 listopada 2016 r. ukazał się drugi singiel “Tylko Raz” zapowiadający premierę płyty o tym samym tytule (9 grudnia 2016)

Foto: MyMusic

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.