Szaleństwo według Korna – zobacz teledysk do „Insane”
Foto:mat. prasowe

Szaleństwo według Korna – zobacz teledysk do „Insane”

Tak wygląda szaleństwo według Korn! Zobacz teledysk do piosenki „Insane”

korn 1Legenda nu metalu, dwukrotni laureaci Grammy, amerykańska grupa Korn, ujawniła kolejny wideoklip, który zapowiada jej dwunasty studyjny album. Powstał do piosenki „Insane”. Płyta „The Serenity Of Suffering” ukaże się 21 października 2016 roku.

Obrazek, który można określić mini horrorem, wyreżyserował Ryan Valdez, wcześniej pracujący choćby z The Mars Volta i American Hi-Fi. Piosenka zapowiada album „The Serenity Of Suffering”, który wyprodukował Nick Raskulinecz (m.in. Foo Fighters, Deftones, Mastodon, Rush). Gościnnie pojawia się na nim Corey Taylor ze Slipknot.

Przekonaj się, co znaczy horror według Korna

POSŁUCHAJ INSANE

Wcześniej poznaliśmy teledysk do piosenki „Rotting In Vain”, w którym wystąpił znakomity szkocki aktor Tommy Flanagan, znany z kapitalnej roli Filipa „Chibsa” Telforda w serialu „Synowie Anarchii”. Do tej pory utwór „Rotting In Vain” odtworzono w streamingu ponad 2 mln razy. Zaś wideoklip obejrzało ponad 4 mln userów.  Album „The Serenity Of Suffering” ma być powrotem Korn do czasów i brzmienia znanego z takich płyt jak „Issues”, „Untouchables”, „Take A Look In The Mirror”.

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: