SZTYWNY PAL AZJI – ” EUROPA I AZJA LIVE „
Foto:mat. prasowe

SZTYWNY PAL AZJI – ” EUROPA I AZJA LIVE „

„EUROPA I AZJA” to tytuł debiutanckiego albumu zespołu SZTYWNY PAL AZJI. Kultowa płyta ukazuje się po prawie 30 latach w wersji live na DVD i CD.

Kilka piosenek z tej płyty gościło na liście przebojów Trójki, a ” Wieża radości, wieża samotności” cały czas jest obecna w notowaniach POLSKIEGO TOPU WSZECHCZASÓW (w 2014 zajęła pierwsze miejsce ).

Posłuchaj:

„Europa i Azja”

europa_i_azja_okladka

 

„Wieża radości, wieża samotności”

wieza_radosci_okladka

W roku 2014 SZTYWNY PAL AZJI reaktywował się w historycznym składzie ( JAROSŁAW KISIŃSKI / LESZEK NOWAK / PAWEŁ NAZIMEK / ZBIGNIEW CIAPUTA), i zagrał cykl koncertów „EUROPA I AZJA LIVE „To wydawnictwo (DVD, CD) jest zapisem jednego z koncertów tej trasy, który zespół zagrał w swoim rodzinnym mieście, Chrzanowie, 13 grudnia 2014 roku. Poza materiałem z debiutanckiej płyty na DVD i CD można usłyszeć piosenki związane z pierwszym okresem działalności („Nasze Reggae”, „Europa i Azja”) oraz dwa premierowe nagrania („Na moim strychu”, „Piękna dekada samobójców). Na początku roku SZTYWNY PAL AZJI zagrał serię koncertów klubowych, od maja zaprasza na koncerty plenerowe, w październiku wraca do klubów by dalej świętować 30-lecie działalności. Na jesień planowane jest wydanie nowej, studyjnej płyty zespołu.

Sztywny Pal Azji w sieci:
Oficjalna strona | Facebook | Instagram | Twitter

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: