Szymon Chodyniecki prezentuje kolejny utwór z nadchodzącej płyty! Posłuchaj nowej ballady!
Foto:mat. prasowe

Szymon Chodyniecki prezentuje kolejny utwór z nadchodzącej płyty! Posłuchaj nowej ballady!

Szymon Chodyniecki z NIESPODZIANKĄ dla fanów!

szymon chodyniecki L1000996Szymon Chodyniecki zaskoczył wszystkich fanów nowym utworem, który znajdzie się na jego debiutanckim albumie! Na jego oficjalnym kanale VEVO pojawiła się nowa piosenka – „Cicho”. Po przebojowych „Sam na sam”, „Drogowskaz”, czy „Z całych sił” przyszedł czas na liryczną balladę. To również autorski utwór Szymona w przepięknej akustycznej aranżacji.

Szymon Chodyniecki to utalentowany kompozytor, autor tekstów, producent i wokalista. Zdobywca Platynowej Płyty za singiel „Sam na sam”, który ma już ponad 13 milionów odsłon, nominowany w tym roku do nagrody Eska Music Awards w kategorii Najlepszy Radiowy Debiut. Pracuje nad wydaniem debiutanckiego albumu sygnowanego swoim nazwiskiem. Płyta ukaże się w październiku nakładem Sony Music Poland.

Posłuchaj „Cicho”: YT/VEVO

***

FB: https://www.facebook.com/szymon.chodyniecki
Instagram: https://www.instagram.com/szymon_chodyniecki/
snapchat: chodak102

FB Sony Music: https://www.facebook.com/sonymusicpoland/?fref=ts
Instagram: https://www.instagram.com/sonymusicpoland/?hl=pl
Twitter: https://twitter.com/sonymusicpl?lang=pl
http://www.sonymusic.pl/

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: