Szymon Chodyniecki – SuperPremiera na Festiwalu w Opolu!

Szymon Chodyniecki – SuperPremiera na Festiwalu w Opolu!

Szymon Chodyniecki – SuperPremiera na Festiwalu w Opolu!

Nowy singiel Szymona Chodynieckiego „Z całych sił” stanie w szranki konkursu o SuperPremierę 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Utwór ten znalazł się w finałowej jedenastce, pokonując ponad 180 zgłoszeń. Szymon jest najmłodszym wykonawcą konkursu; ma zaledwie 21 lat. Sam pisze, komponuje i produkuje. Jest również autorem i kompozytorem konkursowego utworu „Z całych sił”.

Jego debiutancki singiel „Sam na sam” zdobył status podwójnej Platynowej Płyty i uplasował się na czołowych miejscach list przebojów.

SuperPremiery będą transmitowane w programie TVP1 już 4. czerwca. Czekamy na Wasze głosy!

Szymon Chodyniecki w sieci:
Oficjalna strona | Facebook | YouTube

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: