Ta-Ku – kolejna gwiazda „Heineken City Nights”!
Foto:mat. prasowe

Ta-Ku – kolejna gwiazda „Heineken City Nights”!

Przed nami następne wydarzenie w ramach cyklu „Heineken City Nights”. Już w tę sobotę (9.07), na scenie Cudu nad Wisłą wystąpi Ta-Ku – australijski wykonawca, który prezentuje świeże podejście do soulu. Zapowiada się wyjątkowy wieczór z Heinekenem, a co najważniejsze – jeden z wielu w ramach najgorętszego, miejskiego cyklu koncertów tego lata!

TA-KU

Każdy, kto uwielbia muzyczne przeżycia, dobrze wie, że sezon letni przynosi ze sobą wiele ekscytujących, plenerowych wydarzeń muzycznych. Koncerty, które przez całe wakacje będą gościć na scenie Cudu nad Wisłą, są elementem tegorocznej kampanii „Live Your Music – Żyj muzyką”. Heineken sprawia, że to lato będzie pełne występów międzynarodowych i polskich wykonawców, tworzących nowe, oryginalne utwory.

Już w najbliższą sobotę, 9 lipca 2016 r., w ramach wspomnianego cyklu, na scenie przy bulwarze Flotylli Wiślanej zamelduje się Australijczyk Ta-Ku. Pierwszymi inspiracjami tego muzyka była twórczość hip-hopowych klasyków, jak J Dilla czy DJ Premiere. Jego muzyka to mieszanka wyrazistych, hip-hopowych bitów z nastrojowym i często romantycznym wokalem. A tego użyczali mu ciekawi i wyraziści – JMSN, Jordan Rakei czy Wafia. Poza własnymi produkcjami, Ta-Ku często bierze na warsztat twórczość innych muzyków – efektem jego pracy są m.in. remiksy, w tym znany utwór ChetaFakera „Talk ischeap”. W twórczości Australijczyka nie brakuje również elektronicznych elementów, które dały mu przepustkę do świata renomowanej wytwórni Future Classic. Sięgając po ostatnią płytę Ta-Ku – „Songs to makeup to” można przygotować się do sobotniego występu w Cudzie nad Wisłą. Świeże wydanie nowoczesnego soulu na żywo usłyszymy 9 lipca!

Wstęp wolny, start koncertu o godz. 21:30. Obecność obowiązkowa!

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://www.facebook.com/events/963802233697812/

Muzyczna kampania Heinekena „Live Your Music – Żyj muzyką” to nie tylko seria koncertów „Heineken City Nights”, ale również wspieranie najgorętszych festiwali tego lata: Open’er Festival w Gdyni oraz Kraków Live Festival. Jeszcze do 11 sierpnia można wygrywać codziennie karnety na Kraków Live Festival w ramach wielkiej loterii marki Heineken. Szczegóły na: www.heineken.com.pl.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: