„Tam, gdzie wolniej płynie czas” wystawa Barbary Polakowskiej

„Tam, gdzie wolniej płynie czas” wystawa Barbary Polakowskiej

Wystawa Barbary Polakowskiej

wystawa barbary polakowskiejWałbrzyski Ośrodek Kultury oraz Komisja Fotografii Krajoznawczej zapraszają 9 kwietnia o godz.18.00 do Multimedialnej Galerii Obrazu (WOK na terenie Starej Kopalni) na wystawę Barbary Polakowskiej Tam, gdzie wolniej płynie czas.

Autorka jest laureatką poplenerowej wystawy Forum Fotografii Krajoznawczej PTTK Wałbrzych 2015 r., członkinią Stowarzyszenia Twórców Fotoklub RP w Warszawie, wiceprezesem Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego. Zawodowo związana z fotografią od 1981r. Przez kilka lat była fotoreporterem w „Tygodniku Radomskim”. Jest autorką albumu „Radomskie: szlakiem zabytków”. Wiele jej fotografii można zobaczyć w wydawnictwach muzealnych. Swoje prace prezentowała na indywidualnych i zbiorowych wystawach fotografii.

Źródło: mat. prasowe

WOK Wałbrzych oficjalna strona
Stara Kopalnia oficjalna strona
Komisja Fotografii Krajoznawczej oficjalna strona

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: