19 Styczeń, 2017

  • Instagram
Taneczne duo SNAKEHIPS łączy siły z ZAYNem (ex=One Direction) – posłuchaj ich kolaboracji ‚Cruel’ już teraz!

Taneczne duo SNAKEHIPS łączy siły z ZAYNem (ex=One Direction) – posłuchaj ich kolaboracji ‚Cruel’ już teraz!

Popularne duo producenckie Snakehips połączyło siły z byłym wokalistą One Direction – Zaynem a efektem ich współpracy jest singiel ‘Cruel’ (posłuchaj fragmentu na YouTube). Uznawani za brytyjską odpowiedź na amerykańskie RnB, Snakehips otrzymali niedawno nagrodę Ivor Novello Prize (przyznawaną najlepszym tekściarzom i kompozytorom) za hit ‘All My Friends’, a debiutancki album Zayna „Mind Of Mine” trafił na szczyty list przebojów i spotkał się ze świetnym przyjęciem.

Ich wspólny utwór ma wszelkie szanse stać się hitem lata 2016. Oryginalna aranżacja, narastająca dramaturgia i ciepły wokal Zayna tworzą razem mieszankę, która powinna zachwycić zarówno fanów letnich przebojów, jak i wielbicieli nietypowych, ciekawych tanecznych brzmień.

Utwór ‘Cruel’ do odsłuchu w całości i pobrania TUTAJ.

 

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Autor:

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Ostatnie

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.