Teatr Barakah Otwarte warsztaty grafiki artystycznej / linoryt
Foto:mat. prasowe

Teatr Barakah Otwarte warsztaty grafiki artystycznej / linoryt

Teatr Barakah Otwarte warsztaty grafiki artystycznej / linoryt

teatr-barakah-otwarte-warsztaty-grafiki-artystycznej_plakatW ramach wystawy ,,Fairy Paradise” zapraszamy w każdy poniedziałek września na warsztaty grafiki artystycznej. Pod okiem autora wystawy będzie można spróbować swoich sił zmierzenia się z dłutem i wykonać swoją własną grafikę w technice linorytu. Dodatkowo na stołach pojawią się tematyczne matryce związanie z ekspozycją oraz samym Teatrem Barakah, które będzie można również odbijać na koszulki, torby, t-shirty – interpretacja dowolna przyniesionych ze sobą materiałów. Zajęcia prowadzi Arkadiusz Twardowski.

PRZYGOTOWANIE: Arkadiusz Twardowski, rocznik 87’; absolwent Wydziału Architektury Wnętrz na PWSW w Przemyślu (2010); szlifował swój warsztat w Pracowni Wklęsłodruku pod okiem prof. Henryka Ożóga na Wydziale Grafiki krakowskiej ASP; przez kilka lat prowadził żywot nomady, czerpiąc inspiracje z nowych miejsc oraz powiększającego się grona znajomych; uczestnik Akcji Młodej i Nowej Sztuki w domach aukcyjnych i galeriach prywatnych; autor publikowanych ilustracji oraz twórca malarstwa ściennego; ma za sobą kilka wystaw autorskich i zbiorowych w Polsce; wiodącym tematem prac rysunkowych, pieszczotliwie nazywanych „chrabąszczami”, jest męska sensualność związana z cielesnością.

DATY:
5 IX [poniedziałek] START: 19:00
12 IX [poniedziałek] START: 19:00
19 IX [poniedziałek] START: 17:00
26 IX [poniedziałek] START: 19:00

WSTĘP: 10 zł [rezerwacja: rezerwacje@teatrbarakah.com, 12 397 80 47]

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: