23 Styczeń, 2017

  • Instagram
Teledysk Michała Szpaka –  Color Of Your Life nakręcony na Dolnym Śląsku!
Foto: mat.prasowe

Teledysk Michała Szpaka – Color Of Your Life nakręcony na Dolnym Śląsku!

Michał Szpak został wybrany na reprezentanta Polski podczas konkursu Eurowizji w Sztokholmie, kilka dni temu, został zaprezentowany teledysk do tej piosenki, który w części  został zrealizowany w Bukowcu niedaleko Kowar (powiat jeleniogórski).

Teledysk „Color Of Your Life” powstał w Rudawach Janowickich, w Bukowcu, wsi między Kowarami a Mysłakowicami. Tam znajduje się romantyczny majątek hrabiów von Reden. W klipie Michała zobaczyć możemy m.in. wieżę zamkową oraz tzw. ruiny opactwa.

Podczas 61. Konkursu Eurowizji Michałwykona swój utwór  “Color Of Your Life”

O zwycięstwie Szpaka możemy przeczytać również na oficjalnej stronie EUROVISION SONG CONTEST!

  1. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10-14 maja 2016 roku w Sztokholmie.

To już drugi wielki sukces muzyczny Michała.  Podczas  52.  Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zdobył tytuł „SuperPremiery 2015”. Na utwór Jesteś bohateremzagłosowała największa ilość telewidzów, co zagwarantowało olbrzymi sukces i główną nagrodę.

Nie tylko Michał Szpak realizował tutaj swoje teledyski, pod koniec 2014 roku Rudawy Janowickie pojawiły się też w teledysku do piosenki „Baśń o rozstaniu” rapera L.U.C. Tam bohaterom klipu towarzyszył krajobraz Kolorowych Jeziorek.

Zoabcz teledysk:

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Autor:

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Ostatnie

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.