Teledysk do „Trochę Tu Pusto” Kaśki Sochackiej

Kaśka Sochacka prezentuje teledysk do pierwszego singla wydanego z Jazzboy Records „Trochę tu pusto”. Obraz zarejestrowany został w pracowni artystycznej Zbigniewa Gosa w Józefowie pod Warszawą. Za finalny montaż odpowiada Aleksandra Przytuła oraz Sabina Filipowicz.

Kilka dni po premierze teledysk znalazł się na pierwszym miejscu wśród najczęściej oglądanych polskich i zagranicznych klipów w serwisie TIDAL!

„To jest prosty numer, ale też w trafny sposób ujmuje wszystko to, co czułam, gdy go pisałam. Miałam jeden z gorszych dni, byłam już skłonna się poddać, rzucić muzę gdzieś w kąt, bo przecież chętnych i zdolnych jest cała masa, a ja najwidoczniej nie miałam byc wśród tych, którzy dzielą się swoją muzyką. I nagle to poczułam. Jakąś taką wiarę. I to wszystko ujęłam w piosence, rycząc i spisując te emocje. Tego samego dnia zadzwonił do mnie Uzek, bo akurat wtedy był czas Must Be The Music i tam się poznaliśmy. Czułam, że to początek czegoś nowego. Kilka dni pózniej podesłałam mu „Trochę tu pusto”, a teraz wspólnie z Jazzboy go wydajemy. Przypadek? Nie sądzę, trzeba wierzyć.” – komentuje Kaśka Sochacka.

Autorem słów piosenki jest sama artystka, natomiast muzykę stworzyła wspólnie z Arkiem Żureckim. Za finalne brzmienie utworu odpowiada Kuba Galiński. Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z południa Polski. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka. Unika lakieru do włosów i szpilek. Zdaje się, że jest sobą.

 

FACEBOOK: https://www.facebook.com/sochacka.kaska/

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCYsQgLOPCIoGiYFfcPGMgyg

 

Muzyka: Kaśka Sochacka, Arek Żurecki

Tekst: Kaśka Sochacka

Operator: Dominika Podczaska

As. operatora / kamera / oświetlenie: Michał Szymczak, ekipa NoLimitsFX

Wykonanie rzeźby, pracownia: Zbyszek Gos Rzeźba

Montaż: Aleksandra Przytuła, Sabina Filipowicz

(P) & © 2017 Jazzboy Records

Jazzboy Publishing / ATV

X