Terrific Sunday dołącza do line-upu Live Festival!
Foto:mat. prasowe

Terrific Sunday dołącza do line-upu Live Festival!

Terrific Sunday dołącza do line-upu Live Festival!

Terrific SundayTegoroczny Live Festival zapowiada się wyśmienicie! Na scenie krakowskiego festiwalu 19. i 20. sierpnia pojawią się największe gwiazdy muzyki popowej i rockowej: Sia, The Neighbourhood, The Chemical Brothers, a także rodzimy Hey czy Julia Marcell. Do grona tych znakomitości dołączył właśnie Terrific Sunday!

Terrific Sunday to zespół indie-rockowy z Poznania. Swoją debiutancką płytę zatytułowaną „Strangers, Lovers” wydali w październiku 2015 roku. Album został bardzo dobrze przyjęty i uzyskał wiele pozytywnych recenzji; zdobył również uznanie Akademii Fonograficznej, która nominowała go do Fryderyka.

Niezwykłą siłą zespołu są występy na żywo, a to za sprawą czystej i silnej barwy głosu wokalisty – Piotra Kołodyńskiego oraz niewyczerpanej muzycznej synergii między członkami Terrific Sunday na scenie. W swojej trwającej trzy lata muzycznej karierze mają za sobą występy na największych festiwalach w Polsce: Orange, Opener (dwukrotnie – z czego w tym roku na Main Stage), Jarocin, Behind The Trees, Seven Festival.

Terrific Sunday Strangers LoversZOBACZ TELEDYSK DO SINGLA „BOMBS AWAY

ZOBACZ TELEDYSK DO SINGLA “STREETS OF LOVE

POSŁUCHAJ/KUP ALBUM TUTAJ!

***

Więcej o Terrific Sunday:
Oficjalna Strona | Facebook | Twitter | Instagram

Sony Music Poland:
Facebook | Instagram | Twitter | Oficjalna Strona

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: