The Dumplings dedykują fanom wyjątkowy klip do utworu “Tide of Time” 😃😍😊
Foto:mat. prasowe

The Dumplings dedykują fanom wyjątkowy klip do utworu “Tide of Time” 😃😍😊

The Dumplings dedykują fanom wyjątkowy klip do utworu “Tide of Time”

Klip do utworu “Tide of Time” jest dedykowany fanom i zawiera wyłącznie materiały nagrywane przez sam zespół na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Video pozwala zajrzeć za kulisty i zobaczyć jak wygląda dzień z koncertowego życia The Dumplings.

Kuba: „Sea You Later” to brzmienia różnych epok. Nie zabrakło smutnych wręcz balladowych utworów jak i mocnego uderzenia basem. Jest to płyta tak różna jak my, ale spaja ją jeden pierwiastek jakim jest głos Justyny.”

Justyna: „Jest to dla nas bardzo ważna płyta, ponieważ od początku do końca wychodzi z nas, znajdują się na niej teksty odnoszące się do ważnych nam filmów książek i momentów z życia, zaczęliśmy również wspólnie komponować muzykę.”

„Sea You Later” jest krokiem zespołu w nowym muzycznym kierunku. Elektropopowy duet mocno stawia na elektronikę w duchu nowych brzmień, ale nie zapomina o chwytliwych piosenkach znaku rozpoznawalnym twórczości Justyny Święs i Kuby Karasia.

KLIKNIJ OKŁADKĘ ABY POSŁUCHAĆ ALBUMU:

The-Dumplings-Sea-You-Later

FB INSTAGRAM YOUTUBE
Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: