THE INTERNET prezentują potrójny klip do „Special Affair/Curse” i „Palace”! Koncert w Warszawie już za nieco ponad tydzień!
Foto:mat. prasowe

THE INTERNET prezentują potrójny klip do „Special Affair/Curse” i „Palace”! Koncert w Warszawie już za nieco ponad tydzień!

The Internet to jedna z najciekawszych obecnie młodych formacji grających muzykę soul / acid jazz. Zaczynali jako duet wchodzący w skład hip-hopowego kolektywu Off Future, a teraz – już jako sześcioosobowy skład – dzięki nominacji do nagrody Grammy w kategorii Best Urban Contemporary Album, stawiani są w jednym szeregu z takimi gwiazdami jak Miguel czy The Weeknd. W przyszłym tygodniu, dokładnie 17.03., odbędzie się ich pierwszy koncert w Polsce – The Internet wystąpią w ramach festiwalu World Wide Warsaw 2016 w Warszawie, w kamienicy przy Kredytowej 9. Choć fani od dawna szykują się na ten koncert, ostatnie bilety na to wydarzenia są jeszcze w sprzedaży!

Zespół właśnie zaprezentował najnowszy, potrójny klip do utworów „Special Affair”, „Palace” i „Curse”. W reżyserowanym przez Calmatica (Kendrick Lamar, Ab-Soul) obrazku pojawia się gościnnie gwiazda i współzałożyciel Odd Futute – Tyler, the Creator.

Ostatnią pozycją w dyskografii The Internet jest album „Ego Death” z lipca ub.r. z singlami „Special Affair” i „Girl”.

Źródło: materiały prasowe

Wszystko o The Internet:
Oficjalna strona | Twitter | Facebook | Instagram | Spotify | YouTube | VEVO

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: