Tinashe ujawnia nowy singiel „SUPERLOVE”, zapowiadający drugą płytę – „Joyride”!

Tinashe ujawnia nowy singiel „SUPERLOVE”, zapowiadający drugą płytę – „Joyride”!

inashe jest jedną z najciekawszych amerykańskich wokalistek r’n’b młodego pokolenia. Zadebiutowała dwa lata temu płytą „Aquirius” z hitem „2 On” (feat. ScHoolboy Q), który przyniósł jej rzeszę fanów i uznanie branży. Od  tamtej pory koncertowała na całym świecie i pracuje nad kolejną płytą – „Joyride”. W oczekiwaniu na jej premierę, artystka udostępniła singiel „Superlove”. Utwór wyprodukowali Terius “The-Dream” Nash oraz C. “Tricky” Stewart.

 

Posłuchaj/ pobierz utwór „Superlove” TUTAJ!

 

„Niedawno poczułam silną potrzebę wydania piosenki, która promuje pozytywność, miłość i światło. ‘Superlove’ to świętowanie radości. A dokładniej, to celebrowanie takiego rodzaju szczęścia, które  jest wielkie i zaraźliwe, że jedyne co można zrobić, to  też się nim radować. Mam nadzieję, że wychwalając  tę wspaniałą energię, sprawię, że ludzie poczują się lepiej, będą mocniej się kochać i razem tańczyć.” – wyjaśnia Tinashe.

 

Nowa płyta „Joyride”, napisana i skomponowana przez Tinashe, to według zapowiedzi odzwierciedlenie jej niezwykłego rozwoju artystycznego. Przy produkcji krążka zaangażowali się m.in. Terius “The-Dream” Nash, C. Tricky Stewart, Metro Boomin, Boi-1da, Illangelo, Sir Nolan, PartyNextDoor oraz Joel Compass. Premiera albumu zaplanowana jest na jesień.

 

 

***

Więcej o Tinashe: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: