TOY ANONSUJĄ NOWY ALBUM
Foto:mat. prasowe

TOY ANONSUJĄ NOWY ALBUM

TOY ANONSUJĄ NOWY ALBUM

toy image00228 października nakładem Heavenly Recordings ukaże się nowy album zespołu Toy zatytułowany „Clear Shot”. Utworem zapowiadającym płytę jest „Fast Silver”, którego można posłuchać pod tym adresem https://soundcloud.com/toy_band/fast-silver-1/s-UaIFT

„Clear Shot” zaczął się kształtować w pierwszej połowie 2015 roku. Inspiracje Radiophonic Workshop, Comus, Johnem Barrym i Ennio Morricone Fairport, Acid House, Incredible String Band, The Langley Schools Project czy soundtrackiem “The Wicker Man” spowodowały, że grupa weszła do studia z gotową wizją nowej płyty.

Rezultatem współpracy z producentem Davidem Wrenchem jest najbardziej spójny album, jaki Toy nagrali do tej pory. „Clear Shot” jest pełen wyrazistych melodii i drobiazgowych aranżacji. Miksem materiału zajął się Chris Coady (Beach House, Smith Westerns, Yeah Yeah Yeahs).

Tracklista:
1. Clear Shot
2. Another Dimension
3. Fast Silver
4. I’m Still Believing
5. Clouds That Cover The Sun
6. Jungle Games
7. Dream Orchestrator
8. We Will Disperse
9. Spirits Don’t Lie
10. Cinema

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: