Ten Typ Mes prezentuje pierwszy singiel promujący nowy album
Foto:mat. prasowe

Ten Typ Mes prezentuje pierwszy singiel promujący nowy album

„Nieiskotne” – pierwszy singiel promujący nowy album Tego Typa Mesa

Nieiskotne_cover„Nieiskotne” jest pierwszym singlem z nadchodzącej płyty Typa pt. „Ała.”, to już dziesiąty krążek w dorobku artysty. Oprawę muzyczną Mes pozostawił Andrzejowi Pieszakowi z Furii Futrzaków, która od pierwszej sekundy każe wstać i bujać się do melodii, ale Mes idzie pod prąd parkietowym skojarzeniom. Mes zwraca szczególną uwagę na kota, który niedoceniany, okazuje się bezcennym doradcą. „Czy jesteś zły i smutny, czy raczej zbyt przejęty sobą – możesz liczyć na kota”- mówi sam Mes. Podobne zdanie ma Iza Lach, której kilka autorskich wersów i chóry doskonale uzupełniły utwór.

„Nieiskotne” oddala Mesa od klasycznego hip hopu, a zbliża do jego bohaterów z Outkast i Jamiroquai. Klip, nie mniej oryginalny niż muzyka, nakręcono na ulicach Los Angeles i piaskach Kalifornii. „Ała.” to album, który połączy tropy „Kandydatów na szaleńców” i „T.B.Z.D.” – po kolejnych singlach można się zatem spodziewać czegoś kompletnie innego!

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: