Tyskie BEERFEST 2016 – 26-28 sierpnia Park Śląski Chorzów
Foto:Tyskie/facebook

Tyskie BEERFEST 2016 – 26-28 sierpnia Park Śląski Chorzów

Beerfest
Biesiadujmy po naszymu

Tradycyjnie już – jak co roku w ostatni weekend sierpnia największa piwna biesiada w Polsce zgromadzi w chorzowskim Parku Śląskim, na Polach Marsowych i Dużej Łące całe rzesze prawdziwych smakoszy polskiego piwa i miłośników biesiady w najlepszym wydaniu. Macie ochotę na mały lub duży kufel świeżego piwa prosto z browaru? Już teraz zarezerwujcie swój czas na Beerfest i przyjdźcie biesiadować z nami jak prawdziwi Ślązacy – po naszymu!

Tyskie – najlepsze w naszej historii.

WSTĘP WOLNY!

beerfest 2016

Artyści

Na trzydniową piwną biesiadę z właściwą sobie fantazją zapraszają znani i lubiani prowadzący: Mariusz Kałamaga i Krzysztof Ferdyn. Nie zabraknie także największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Piątek 26.08.2016

Fun Factory
Łobuzy
D-Bomb, Exaited, Classic, Top One,
After Party

Sobota 27.08.2016

Miuosh
Elektryczne Gitary
Gooral, W.E.N.A., Mesajah, Golden Life, L.U.C., Stauros

Niedziela 28.08.2016

Piersi
Grubson
Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Vavamuffin, Róże Europy, Big Day, Grizzlee/Dryskull

Namiot Biesiadny

Na spektakularnej powierzchni 100 ha każdy znajdzie coś dla siebie. Możecie też spędzić czas w Namiocie Biesiadnym, bawiąc się przy największych przebojach śląskich wykonawców albo cieszyć się mnogością dodatkowych atrakcji.

Mirosław Szołtysek, De Silvers, Damian Holecki, Masztalscy, Kwaśnica Bavarian Show, Krzysztof Hanke, Kabaret Rak, Łukowscy, Tiago, Duo Fenix, Fajters, Krzysztof Respondek.

Usłyszycie także największe przeboje w wykonaniu Mariusza VIP, a także w wersjach karaoke.

Atrakcje

Strefa muzeum Tyskich Browarów
Książęcych
Strefa piwnych specjalności
Kino letnie
Strefa chilloutu
Zlot foodtrucków
z całej polski
Strefa zmagań tyskiego
Lunapark
Balon widokowy
Konkursy z nagrodami
i wiele innych atrakcji

Mapa

beerfest 2016 map-big

Tyskie na Facebooku

Źródło: beerfest.com.pl

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane:

 • Jolanta z Bytomia

  mam pytanie!czy z wykonawców śląskich Wy znacie tylko Mirka Szołtyska?? czyj to kolega?? stronniczosć i obrzydliwe koneksje!!!
  zespół De Silvers ?? co to jest za kicz!!! , ich muzyka przecież nas obraża, a tekstów lepiej nie komentować,oni sie nadają ze swoją” twórczością” do przedszkola a wokalistka z porcelanową twarzą za szybę na wystawę a nie śpiewać!! masakra!oni na pewno sami na siebie oddają głosy na listach,by zaistnieć!porazka! gratuluje wyboru!! a mamy tylu znakomitych wokalistów,zespołów z śląskimi piosenkami, w śląskich strojach a chyba o to chodzi na beerfeście,,,czy sie mylę?? jest BAR,BAYERY,DUET KARO,MUZYKANTY,New For You ,KOLA I JULA. Dlaczego ich nie zapraszacie?

  • Pani Jolanto, rozumiemy oburzenie, lecz w tej kwestii proszę skontaktować się z organizatorem 🙂

 • Ola

  Czy impreza jest 18+?

 • Konrad

  No coś ty Ola, piwo jest przecież dostępne od pierwszego roku życia

  • Michałek z Wawelu

   Pewnie, że tak Konrad. Muzyka także