Ulica Swoje Wie – List intencyjny

Ulica Swoje Wie – List intencyjny

List intencyjny

   W ramach akcji na rzecz pomocy dwóm chorym dziewczynkom, Fundacja Ulica Swoje Wie w partnerstwie z Firmą Biznes Global LTD, organizuje bal dobroczynny. Bal ten ma na celu zebranie pieniędzy na operację i dalsze leczenie dla dzieci.

     Dziewczynki mają 5 i 7 lat. Jagoda Boguta urodziła się z bardzo poważną złożoną wadą serca HLHS (Zespół Niedorozwoju Lewego Serca). Dziewczynka w pierwszym roku życia przeszła dwie poważne operacje, dzięki czemu prawa komora pracuje za dwie. Niestety serce Jagódki jest w dalszym ciągu słabe i wymaga nieustannego leczenia. U drugiej dziewczynki Wiktorii Abramczyk, w wieku 3 lat zdiagnozowano guz mózgu II stopnia złośliwości. Guz został usunięty . Niestety w dwa lata później nastąpił nawrót III stopnia. Podczas operacji uszkodzony został centralny układ nerwowy. Wiktoria jest sparaliżowana, guz odnowił się ponownie podczas chemioterapii.

Aktualnie obie dziewczynki są w trakcie leczenia, zebrane środki w całości będą przekazane na ten cel.

      Bal odbędzie się dnia 6 lutego 2016 roku o godzinie 19.00 w lokalu „Karczma Kamienna” przy ul. Wesołej w Czarnym Borze. Obecnością swą zaszczyci nas Pan Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów oraz Pan Michał Sośniak jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce. Czeka również na Państwa wiele innych niespodzianek.

   Mając na celu dobro dziewczynek, będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą pomoc z Państwa strony w organizacji niniejszego balu. Przydatne będą wszelkiego rodzaju gadżety, obrazy, rzeźby itp., które będziemy mogli wystawić na licytację, jak również tradycyjna forma wsparcia finansowego. Każda cegiełka dołożona do budowy naszej charytatywnej akcji jest prawdziwie na wagę złota. Mając nadzieję i nieodpartą wiarę w dobroć ludzkich serc prosimy o wszelki rodzaj pomocy. Z góry bardzo dziękujemy.

Poniżej podajemy numer konta bankowego fundacji, na które można przelewać pieniądze na organizację balu w tytule przelewu musi być zapis „na cele statutowe”

Bank PKO SA nr konta – 72 1020 5095 0000 5302 0167 9042

Dla przelewów z zagranicy – BPKOPLPW 72 1020 5095 0000 5302 0167 9042                           

Telefon do organizatorów: Joanna Kwiatkowska  885283746    Krzysztof Krajewski    728845400

                                                                                                                                                                              

                                                     

                                                                                                      

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Ostatnio dodane: