Ultimate magazine theme for WordPress.

Urodziny Agory Bytom w te sobotę 5 powodów, dla których warto tu być2 min read

0

Koncerty gwiazd, widowiskowe pokazy akrobatyczne, konkursy z nagrodami. Sobota w Agorze Bytom obfitować będzie w wiele atrakcji – galeria handlowa świętuje swoje 7. urodziny. Sprawdzamy, dla których wydarzeń warto się tutaj pojawić. Wstęp wolny.

Koncerty gwiazd

Główną atrakcją siódmych urodzin Agory Bytom będą koncerty. O godz. 19.00 w galerii handlowej wystąpi Ewelina Lisowska. Gwiazda zaśpiewa swoje największe hity, a za kulisami spotka się ze zwycięzcą konkursu Agory Bytom. Każdy ma szansę wygrać – zabawa trwa od 14 do 17 listopada na fanpage’u galerii na Facebooku. Godzinę wcześniej, o 18.00, publiczność rozgrzeje Filip Mettler. Nie zabraknie lokalnych akcentów – z koncertem wystąpi chór Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Wrzosy Jesieni”.

Niecodzienne widowisko akrobatyczne

Delfina i Bartek to duet akrobatyczny, który zwyciężył w piątej edycji programu telewizyjnego „Mam Talent”. Oboje są znani także na arenie międzynarodowej. Delfina ma tytuł wicemistrzyni świata oraz brązowej medalistki mistrzostw Europy w formacjach tanecznych. Natomiast Bartek to srebrny i brązowy medalista mistrzostw Starego Kontynentu. W sobotę na scenie zaprezentują niecodzienny występ, który na długo zostanie w pamięci urodzinowych gości.

Atrakcje dla najmłodszych

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. W Agorze Bytom pojawią się medaliści mistrzostw świata, Europy i Polski w karate. Dadzą pokaz swoich umiejętności i zachęcą dzieci do spróbowania sił we wschodnich sztukach walki. Ciekawe warsztaty przygotowuje Uniwersytet Rozwoju. Dzieci zobaczą pokazy z suchym lodem i nauczą się wykonywać kwiaty z origami.

W rytmie urodzin

Na scenie Agory Bytom zaprezentują się również uzdolnieni bytomscy tancerze. Pochwalą się swoimi umiejętnościami w różnych stylach. Klienci zobaczą między innymi dynamiczny i energiczny hip-hop, który wprawi w ruch małych i dużych tancerzy. Swego rodzaju przeciwwagą będzie balet. W programie znalazły się także pokazy pełnych temperamentu tańców latynoamerykańskich z rytmiczną cha-chą na czele.

Trampoliny, szczudlarze i wielki tort

Podczas imprezy nie zabraknie konkursów z nagrodami ufundowanymi przez sklepy działające w galerii handlowej, a także przygotowanych przez nie atrakcji – między innymi pokazów makijażu, treningu na trampolinach czy ćwiczeń body pump. Punktem kulminacyjnym będzie degustacja wyjątkowego tortu (godz. 16.00). Agora Bytom, jak co roku, zaskoczy jego formą i smakiem. Z kolei o dobry humor klientów zadbają szczudlarze.

Więcej informacji o urodzinach Agory Bytom można znaleźć na stronie internetowej galerii handlowej www.agorabytom.pl i na jej fanpage’u na Facebooku facebook.com/AgoraBytom. Początek wydarzenia o godz. 12.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.