„U/RODZINY” TEATR LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU
Foto:mat. prasowe

„U/RODZINY” TEATR LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU

„U/RODZINY” TEATR LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU

_mg_654218 września o godz. 12.30 zapraszamy na spektakl „U/RODZINY” w reż. Eweliny Ciszewskiej, który zostanie zaprezentowany przy ulicy Słowackiego w Wałbrzychu z okazji obchodów urodzin tejże ulicy.

„U/RODZINY” to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymane w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i… komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz o wzajemnych oczekiwaniach.

„U/RODZINY” to międzypokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiony dawką humoru i refleksji.

Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu.

_mg_7336„U/RODZINY”
scenariusz i reżyseria: Ewelina Ciszewska
muzyka: Konrad Rogiński, wyk.: YanTa
scenografia i kostiumy: Ewelina Cieszewska
obsada: Anna Jezierska, Bożena Oleszkiewicz, Urszula Raczkowska/ Aleksandra Paprocka – Paszczak, Jakub Grzybek, Kamil Kuźma, Seweryn Mrożkiewicz, Paweł Pawlik.

Grupa wiekowa: spektakl familijny
Czas trwania spektaklu: 50 minut

WSTĘP WOLNY

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: