Usher udowadnia, że jest najlepszym tancerzem r&b!

Usher udowadnia, że jest najlepszym tancerzem r&b!

Zobacz teledysk do najnowszego singla „Crash” na VEVO!

USHER powraca z dwoma nowymi utworami! Posłuchaj „CRASH” oraz „NO LIMIT FEAT. YOUNG THUG”!

Usher, ośmiokrotny zdobywca nagrody Grammy, jeden z najpopularniejszych i najlepiej sprzedający się artystą r’n’b w historii (ponad 65 mln sprzedanych płyt), który na swoim koncie ma takie hity jak: „Yeah”, „OMG”, „Scream”, w ubiegły piątek udostępnił dwa nowe single – „Crash” oraz „No Limit feat. Young Thug.”

Obie piosenki współkomponował Usher. „Crash” wyprodukowali f a l l e n i Carlos St. John i jest on dostępny pod TYM LINKIEM. Natomiast za produkcję „No Limit feat. Young Thug” odpowiadają Brandon ‘B.A.M’ Hodge oraz Christopher Perry.

Usher kończy prace nad swoim ósmym albumem studyjnym. W międzyczasie zakończył zdjęcia do filmu „Hands of Stone”, w którym wcielił się w postać amerykańskiego boksera Sugar Ray Leonard, a już 24 czerwca wystąpi w ramach imprezy BET EXPERIENCE odbywającej się z okazji wręczania nagród BET Awards w Los Angeles.

Więcej o Usher:
Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: