Ultimate magazine theme for WordPress.

Utwór​ “Ostatni​ raz”​ Centrali​ 57​ w plebiscycie​ TVP​ 3 Opole1 min read

0

Wakacyjny przebój zespołu Centrala 57 – piosenka pt. “Ostatni raz”, znalazła się w najnowszym plebiscycie na Porankowy Utwór Miesiąca w TVP3 Opole. Piosenka pochodzi z ostatniej płyty zespołu z Dolnego Śląska, której premiera odbyła się w lipcu tego roku.

 

–          To dla nas ogromne wyróżnienie móc znaleźć się w najnowszym plebiscycie na Porankowy Utwór Miesiąca TVP3 Opole. Chcemy docierać do jak największej rzeszy fanów. Dochodzą do nas sygnały, że nasz najnowszy utwór bardzo spodobał się podczas wakacyjnej trasy koncertowej. Bardzo liczymy na wsparcie naszych sympatyków oraz osób, które dopiero co zetknęły się z naszą twórczością. – mówi Paweł Tur – założyciel, gitarzysta, wokalista i frontman zespołu.

 

Centrala 57 to popularny na Dolnym Śląsku zespół pop – rockowy, który staje się coraz bardziej rozpoznawany również w innych częściach kraju. W lipcu tego roku odbyła się premiera płyty LIVE. Żeby zagłosować na utwór “Ostatni raz” z repertuaru zespołu Centrala 57, należy wysłać SMS o treści 7 pod numer 7220. Nowości z życia zespołu można śledzić na fanpage’u Centrali 57 ( https://www.facebook.com/Centrala57 ) i oficjalnej stronie ( centrala57.com.pl ).

Zespół szykuje się w zimową trasę koncertową – zagrają w Łodzi, w Poznaniu, a w styczniu w Dzierżoniowie i w Bystrzycy Kłodzkiej. Będziemy na bieżąco informować!