Verba powraca z nowym albumem!

Verba powraca z nowym albumem pt.: „Przerwana Linia Życia”

Bartłomiej Kielar jest założycielem, producentem muzycznym i wokalistą. Przygodę z muzyką zaczął już jako dziecko i tak zostało do dziś. W 2012 roku do Bartka dołączył Przemysław Malita, bardzo utalentowany artysta i teraz razem kontynuują pracę. Silna pozycja Verby na rynku muzycznym sprawia, że mają wielką rzeszę fanów a w ciągu kilku lat wydali 12 płyt i kilkanaście teledysków. Piosenki Verby “Mogliśmy”, za którą zespół otrzymał Superjedynkę, “Młode Wilki”, “Nie łam mi serca” ,“Głupia miłość” zna już każdy.

W sierpniu 2016 roku powstał album „Związane Oczy Mam”, który Verba nagrał w duecie z Sylwią Przybysz. Płyta zdobyła dużą popularność, a tytuł długo utrzymywał się w TOP 3 na Oficjalnej Liście Sprzedaży.

„Nowy album został zatytułowany „Przerwana linia życia” – na dłoni oznacza duże zmiany, kłopoty, czasem nawet wypadki. Mogą mieć one ogromny wpływ na nas i nasze życie. Płyta Verby „Przerwana Linia Życia” opowiada właśnie o ważnych życiowych zmianach, zawodach miłosnych jak i o tym, że trudności można pokonać. Opowiada o walce, jaką musimy stoczyć z samym sobą, z naszymi myślami i wątpliwościami we własne siły. Oddajemy tę płytę w Wasze dłonie, odnajdziecie tam część samych siebie” – Verba.

Premiera 26.06.2017r.

Tracklista:

1. Fałszywa przyjaciółko
2. Kocham Cię i czekam
3. Bez Ciebie wszystko traci sens
4. Po zerwaniu
5. Friend zone
6. Teraz z Tobą być
7. Naiwna
8. Nieodwzajemniona miłość
9. Frajer
10. Niezniszczalna miłość
11. Młode Wilki 13
12. Zakochałem się nieodwracalnie
13. Nigdy więcej
14. Wakacyjna miłość

Bonus tracki dołączone do preorderu:

15. Dlaczego miłość musi boleć
16. Pomyłka
17. Uwierz w siebie 

X