Wałbrzych: Between & The Kids „Tribute to 12%” w A`propos

Wałbrzych: Between & The Kids „Tribute to 12%” w A`propos

KLUB A`PROPOS

12.12, g. 20.00

Between & The Kids „Tribute to 12%”

 

Specjalny dzień i specjalny koncert w A`propos. Data 12.12 jest nieprzypadkowa, wystąpi bowiem zespół, który związany był z kultowym wałbrzyskim klubem 12%. Muzycy, można powiedzieć seniorzy, zaprosili do współpracy swoje dzieci i w ten sposób powstał skład Between & The Kids. Zapraszamy wszystkich fanów ostrego grania, a także tych, którzy chcą powspominać czasy słynnych „Dwunastek”. W programie 35 legendarnych utworów rockowych w trzech odsłonach, a po koncercie jam session.

Gość specjalny: Mieczysław Gorzała.

UWAGA: Bracia Jarek i Leszek Szmajowie, dawni właściciele wałbrzyskiego Music Club 12%, popularnych „Dwunastek”, dokonają otwarcia koncertu zespołu Between & the Kids oraz przedstawią historię tego magicznego miejsca.

 

Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

O Autorze

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Ostatnio dodane: