WAŁBRZYCH – CeZik & KlejNuty – (KAMERALNY AKT SOLOWY)
Foto:Szymon Szcześniak

WAŁBRZYCH – CeZik & KlejNuty – (KAMERALNY AKT SOLOWY)

CeZik & KlejNuty
support: Sasha Boole [ Ukraina, folk – country ]
gdzie: ul. Wieniawskiego 82 – Wałbrzych – klub A Propos
kiedy: sobota, 9 kwietnia 2016, godz. 20:00

bilety – 35 zł w przedsprzedaży (do kupienia w A propos), 40 zł w dniu koncertu (o ile zostaną)

Po udanej, debiutanckiej wyprawie solowej (2012 – 2014), zagraniu 150 koncertów, CeZik i jego KlejNuty wracają na trasę!

Kameralny Akt Solowy to zmaterializowana wersja CeZika, wypełniona muzyką i obrazem. Usłyszeć można wszystkie dotychczasowe produkcje, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych wersjach.
Nie znasz oryginałów?
Sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty

Pomimo iż akt jest solowy, CeZik sam na scenie nie jest. Śpiewa Krzysiu, coś nuci też Sting, gra Marcin Najman, Oksana tańczy dla niego, a publiczność wskakuje na scenę, by wziąć tę k***a kurę. Nie wspominając już o chóralnym wyzywaniu CeZika od rowerowych elementów!

Czasem gitara zabrzmi jak kontrabas, a nieraz klawisze zmieniają się w saksofon. Nie brakuje również rytmicznie dudniącej perkusji. Jest też szajka, czyli CeZik z zastępem swoich bliźniaków!

Jeśli lubisz CeZika – przyjdź.
Jeśli nie lubisz – też przyjdź… może zmienisz zdanie 😉

Sprawdź nas:
www.facebook.com/cezikfanpage
www.cezik.com

support: Sasha Boole
To jeden z najważniejszych przedstawicieli ukraińskiej sceny folkowej. Ale nie chodzi o zakurzony folk w tradycyjnym swetrze i z kobzą, lecz o ten energetyczny – związany z whisky, ciekawymi i budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą. Lubisz Boba Dylana, Johnny’ego Casha albo Neila Younga? Prawdopodobnie polubisz też Sashę. Artysta gra na gitarze, przeszkadzajkach, banjo i harfie. Jego muzyka wypływa z amerykańskiego folku. To pierwotne, nieco brudne brzmienie.
www.sashaboole.bandcamp.com

Kontakt – promocja – koncerty: Borówka Music: www.facebook.com/borowkamusic

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: