Wałbrzych: Koncert – Maria Peszek KARABIN
Foto:mat.prasowe

Wałbrzych: Koncert – Maria Peszek KARABIN

Maria Peszek w Wałbrzychu!  Niesamowity koncert charyzmatycznej artystki już 20 maja o godzinie 19.00. Na koncert zaprasza Wałbrzyski Ośrodek Kultury na terenie Starej Kopalni.

Nowa płyta zatytułowana KARABIN ukazała się 26 lutego 2016 roku. To jedenaście piosenek o wolności, nienawiści i prawie do bycia innym. Jedenaście piosenek na niespokojne czasy. Radykalnie pacyfistyczne treści przewrotnie zestawione z tytułem.

Maria Peszek: „Pisząc te piosenki kilkanaście miesięcy temu nie zdawałam sobie sprawy, że rzeczywistość wyprzedzi to o czym śpiewam i nada tym słowom tak dramatyczny kontekst. Każdy artysta prędzej czy później mierzy się z tematem wolności, tolerancji, prawa do inności i nierozerwalnie wiążącej się z nimi nienawiści. Ale rzeczywistość jest zbyt brutalna, a świat bezwzględny żeby iść na czołgi z kwiatami. Można za to pisać piosenki. O nienawiści przeciw nienawiści. Bo słowa mogą więcej niż naboje. KARABIN to pacyfistyczna płyta wyrażona militarnymi środkami. Marzyłabym, żeby te piosenki dodawały siły w tych niespokojnych czasach. Żeby dzięki nim ludzie mniej się bali. Bo strach i wolność to wykluczające się słowa”.

Nasza Recenzja płyty: Maria Peszek – Karabin

Bilety: do 30 kwietnia – 70 zł, od 1 maja – 80 zł do nabycia w WOK przy ul. Wysockiego 29 oraz na www.ebilet.pl.

Baner w newsie 851×315

Ostatnio dodane:

  • Anonim

    dobry tekst w klipie