Ultimate magazine theme for WordPress.

Wałbrzyski Aqua Zdrój i zespół SILENTlive zapraszają na „Pakiet Radości”, czyli nowa, nietypowa promocja obiektu sportowo-rekreacyjnego Aqua Zdrój!

„Pakiet Radości” –  to tytuł pop-rockowego utworu, do którego nakręcono teledysk będący nową, niekonwencjonalną formą promowania wałbrzyskiego Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój. Pomysł na tak niecodzienną reklamę obiektu zrodził się około pół roku wstecz. Jej pomysłodawcami są pracownicy Aqua Zdroju. Do współpracy nad realizacją owego marketingowego przedsięwzięcia zaproszono jednego z najbardziej znanych i cenionych wałbrzyskich zespołów, a mianowicie SILENTlive. Jest to formacja, której stylistyka oscyluje głównie w dźwiękach muzyki alternatywnej, nie popu, a trzeba przyznać, że ten drugi gatunek muzyczny dość wyraźnie uwydatnia się w „Pakiecie radości”, dlatego nagranie utworu zgodnie z kanonami Aqua Zdroju było dla zespołu nie lada wyzwaniem. SILENTlive angażując się w tę promocję, udowadnia nam jednak, że nie boi się podejmować wyzwań, zwłaszcza jeśli rezultat ich zaangażowania mógłby się okazać wysoce pomocny. Co prawda kompleks Aqua Zdrój już wcześniej wypuścił w obieg krótkie filmiki z serii Aqua Fun, prezentujące atrakcje i usługi obiektu, mające również działanie promocyjne, lecz tym razem postanowiono skupić się na czymś bardziej nieszablonowym, wychodzącym poza typowe, reklamowe standardy; na czymś, co miałoby szansę rozpowszechnić się na szerszą, być może nawet ogólnopolską skalę, wzbudzając tym samym wśród odbiorców nowego materiału promującego wałbrzyski kompleks sportowo-rekreacyjnym pokaźniejsze zainteresowanie nim. I w ten oto sposób doszło do nawiązania współpracy między Aqua Zdrojem, a lokalnym zespołem SILENTlive, czego efektem jest nagranie chwytliwej, niezwykle pozytywnej piosenki o równie pozytywnym tytule – „Pakiet Radości”, a także zobrazowanie do niej teledysku, który wraz z warstwą tekstową i muzyczną doskonale komponuje się na tle atrakcji oferowanych przez wałbrzyski Aqua Zdrój. Słowa do promującego go utworu zostały napisane przez pracownicę działu marketingu Centrum Aqua Zdrój, czyli Angelikę Szpat, która też wyreżyserowała wspomniany klipu. Z kolei zdjęcia oraz montaż filmu wykonał Przemysław Tokarski. Sam utwór zarejestrowano w m23studio z Bartoszem Miszczykiem na czele. Za świetną aranżację kawałka odpowiedzialna jest, rzecz jasna, cała grupa SILENTlive. Muzyczna idea i wizja nagrania pojawiła się natomiast u Marcina Klasika – wokalisty i zarazem akustycznego gitarzysty wałbrzyskiej formacji. Pozostały jej skład, który również mamy przyjemność oglądać w klipie, to: Piotr Kruk – gitara elektryczna, Marcin Świeży – instrumenty klawiszowe, gitary, Krzysztof Janowski – gitara basowa, Dariusz Starostka – perkusja. Ponadto w nagrywaniu „Pakietu Radośći” gościnnie udział wzięli Anna Krystek, wspomagając go wokalnie, oraz Bartosz Miszczyk odpowiadający za dodatkowy riff gitarowy.

SILENTlive (fot. SILENTlive, oficjalna strona zespołu)

Teledysk „Pakiet Radości” od kilku dni można oglądać w Internecie; jest on dostępny zarówno na oficjalnej stronie i fanpage’u Aqua Zdroju, jak też zespołu SILENTlive, a także w serwisie YouTube na kanale Aqua Zdroju. Warto dodać, że materiał raptem po tych paru dniach już zdołał zyskać mnóstwo wyświetleń, zdobywając przy tym sporo przychylnych opinii, co wróży ogromne powodzenie zamysłu związanego z wypuszczeniem owego numeru w media społecznościowe i z czym od samego początku wiązali nadzieje jego autorzy. Taki stan rzeczy w zasadzie nikogo nie powinien dziwić, gdyż kawałek ma naprawdę solidne podstawy do tego, by stać się przebojem, zaskarbiając sobie jednocześnie wielu odbiorców, a w nich nowych klientów Aqua Zdroju i kolejnych fanów SILENTlive. My również liczymy na jej sukces, a tym samym szersze rozreklamowanie Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój. Życzymy zatem, by wszystko przebiegło zgodnie z planem, a Was zachęcamy do zapoznania się z tą iście radosną piosenką (jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście) i oczywiście dłuższego obcowania z nią. Tak więc nie traćcie czasu, tylko odpalajcie „Pakiet Radości” oraz go rozpowszechniajcie!

LINKI:

http://aqua-zdroj.pl/

http://silentlive.pl/

SILENTlive FACEBOOK

Aqua Zdrój FACEBOOK

Oficjalny kanał Aqua Zdrój w serwisie YouTube

Fot. główne: użyczone (http://aqua-zdroj.pl/)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.