Ultimate magazine theme for WordPress.

Wałbrzyski KLUB A’PROPOS ZAPRASZA – Sinful Betty’s Band + Paranoja Hotel 12.10.2018

Start godz. 20.00

Zespół tworzy małżeństwo: Beata i Damian Wiśniewscy. Beata, jest wokalistką, Damian gitarzystą. Występują jako duet akustyczne.
Grają autorskie piosenki w stylach rock, blues i country. Ich inspiracje muzyczne to między innymi Johnny Cash, Robert Plant, Edie Vader i Czesław Niemen.
Występują głównie za granicą, przede wszystkim w Niemczech, Hiszpanii. Bardzo dużo podróżują – głównie po USA. Mają wielu fanów na całym świecie.
W 2017 roku była premiera ich pierwszego teledysku. Wzięli udział w eliminacjach do „American’s Got Talent” Zagrali dwa koncerty w Philadelphii.
Z zespołem grali w X edycji „Mam Talent” gdzie dostali się do półfinału. Zagrali dziesiątki koncertów w Polsce, końcówkę roku spędzili na Malcie grając w klubach.
Na 2018 rok zaplanowana premiera płyty oraz trasa WESTLAND 2018,która wypełnia szczelnie najbliższe miesiące.
Wspaniali ludzie których słynnym powiedzeniem jest „MUZYKA TO NASZA MIŁOŚĆ, KTÓRĄ KOCHAMY SIĘ DZIELIĆ”

Paranoja Hotel
Nasz wałbrzyski band grający i czujący bluesa. Członkowie zespołu to w ostatnim czasie najbardziej aktywni muzycy wystepujący w A’propos.
I tu należy chociażby wspomnieć, że to muzycy Paranoi od kilku miesięcy uczestniczą i tworzą Blues Brothers Jam Session Wałbrzych w A’propos.
I na pewno znając ich zamiłowanie do muzyki wieczór z bluesem zakończymy jam session!

Należy przypomnieć o sukcesach Paranoja Hotel. To przede wszystkim Zdobywcy Grand Prix na XII Festiwalu Las Woda & Blues, Radzyń 2018,
co otworzyło im drogę do Suwałki Blues Festival w Suwałkach.

Bilety: 20zł przedsprzedaż, 30zł w dniu koncertu