Wielki powrót Britney Spears! Nowy singiel „Make Me” z raperem G-Eazy już dostępny!
Foto:mat. prasowe

Wielki powrót Britney Spears! Nowy singiel „Make Me” z raperem G-Eazy już dostępny!

Britney Spears MAKE-ME-single-IMAGE

Britney Spears powraca z nowym singlem „Make Me…” z gościnnym udziałem rapera G-Eazy (który już 25.08 wystąpi po raz pierwszy w Warszawie)! Utwór skomponowany przez Britney Spears, BURNS, Joe Janiak oraz G-Eazy, a wyprodukowany przez BURNS, zapowiada jej nowy, dziewiąty album studyjny! Singiel „Make Me…” zadebiutował na #1 iTunes i jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.

Posłuchaj / pobierz utwór „Make Me” TUTAJ!

W maju, Britney wystąpiła na gali 2016 Billboard Music Awards, podczas której otrzymała statuetkę Millenium Award przyznawaną za wybitne osiągnięcia i wpływ na rozwój branży muzycznej. Spears wykonała również medley swoich największych przebojów, zachwycając fanów i media.

Britney Spears jest jedną z największych gwiazd popkultury, ponad 100 mln sprzedanych płyt, jej albumu 6-krotnie zadebiutowały na #1 zestawienia Billboard, zdobyła wiele nagród, w tym prestiżowe Grammy Award, American Music Award, MTV Video Vanguard Award, a w ostatnich kilkunastu miesiącach koncertowała w Planet Hollywood Resort & Casino w Las Vegas. Jej „Britney: Piece of Me” uznano za najlepsze show w Las Vegas.

***

Więcej informacji o Britney Spears:
Oficjalna strona | Twitter | Facebook | YouTube

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: