Ultimate magazine theme for WordPress.

Wielki sukces nowego singla Michała Szpaka!

Fot. Dawid Płaczek
0

WIELKI SUKCES NOWEGO SINGLA MICHAŁA SZPAKA!

Fot. Iza Tatarkiewicz

Nowy singiel Michała Szpaka „Don’t Poison Your Heart” już po dwóch notowaniach znalazł się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia ZET. W drodze na szczyt pokonał Eda Sheerana, który dotychczas był na czele notowań. Michał Szpak mknie jak burza! W niespełna dwa tygodnie od premiery jego teledysk do utworu „Don’t Poison Your Heart” został obejrzany już ponad milion razy! Jeśli jeszcze nie widzieliście tego video koniecznie zajrzyjcie na VEVO lub YOUTUBE.

Po wielkim sukcesie albumu „Byle Być Sobą” (KUP/POSŁUCHAJ TUTAJ) Michał Szpak po dwóch latach od premiery swojego platynowego krążka wszedł do studia nagrań i oddał się pracy nad swoim drugim albumem, którego premiera zapowiadana jest na wiosnę przyszłego roku. Michał znowu zaskoczył czymś oryginalnym – swoim nowym singlem „Don’t Poison Your Heart”! (KUP/POSŁUCHAJ TUTAJ). Zarówno utwór jak i teledysk został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność, o czym świadczą entuzjastyczne komentarze fanów. Nowa odsłona artysty to nowoczesne rockowe brzmienie, dobarwione elektroniką z tekstem zmuszającym do refleksji poruszającym problem fake’u i hejtu, szczególnie w sieci.

Fot. Iza Tatarkiewicz

Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku. – tak o utworze mówi sam artysta.

Twórcami „Don’t Poison Your Heart” są Andy Palmer i Kamil Varen, którzy stworzyli eurowizyjny hit „Color Of Your Life”.

Album, który ukaże się wiosną będzie następcą krążka – „Byle Być Sobą”, który osiągnął status Platynowej Płyty. Album zawiera między innymi eurowizyjny przebój „Color Of Your Life” (ZOBACZ TERAZ), czy „Jesteś Bohaterem” (ZOBACZ TERAZ).