Select Page

Wilki Koncert Dni Legnicy

Wilki Koncert Dni Legnicy

Czerwcowy wieczór, zaczyna się ściemniać…Za chwilę na Dniach Legnicy wystąpić ma  gwiazda wieczoru.  Czuję  niepokój, bo moja wizja wcześniejszych koncertów, a właściwie „światła zastanego” zaczyna się spełniać…

Koncert bowiem to nie tylko sama muzyka i spotkanie z artystą. Bardzo ważna jest aranżacja sceny, a dopełnienie całości  stanowi czarujące światło. Podczas tego występu i wszystkich innych  (nie dotyczy Maleńczuka, który przybył z własnym oświetleniowcem) zabrakło dynamiki świetlnej. Było ciemno, ponuro i nie sposób było zauważyć Roberta na scenie. Całość jakość uratowało nagłośnienie- inaczej występ zaliczyłbym niestety do „tych” nieudanych.

WILKI to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce, przy tym dowodzony przez charyzmatycznego lidera z talentem i charakterem, który nieczęsto zdarza się w naszym kraju.

Zespół zagrał swoje najpopularniejsze utwory, m.in. „Son of the Blue Sky”, „Aborygen”, „Eli lama sabachtani” „Baska” i „Urke”. Wilki zagrały fenomenalnie, Robert świetnie śpiewał i nawiązywał bezpośredni kontakt z publicznością. Muzycy, proszeni o bis, spełnili oczekiwania fanów, rozgrzewając atmosferę do czerwoności. Mieszkańcy i inni uczestnicy koncertu pytani o wrażenia z występu zespołu,  mówili o „czadzie”, „koncercie w dechę” i „prawdziwej klasie muzyków”.

Mojej osobie zatem, wypada się tylko pod tym podpisać:)

Relacja i zdjęcia – Krzysztof Trefon

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WEJŚĆ DO GALERII

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WEJŚĆ DO GALERII

About The Author

Krzysztof Trefon

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów – stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

november, 2017

18nov(nov 18)19:00(nov 18)19:00PAWEŁ DOMAGAŁA 18.11 Białystok – Sala Koncertowa na Podleśnej

21nov(nov 21)19:00(nov 21)19:00PAWEŁ DOMAGAŁA 21.11 Gdańsk – Stary Maneż

22nov(nov 22)19:00(nov 22)19:00PAWEŁ DOMAGAŁA - 22.11 Toruń – CKK Jordanki

26nov(nov 26)19:00(nov 26)19:00PAWEŁ DOMAGAŁA - 26.11 Cieszyn – Teatr im. A. Mickiewicza

27nov(nov 27)19:00(nov 27)19:00PAWEŁ DOMAGAŁA - 27.11 Częstochowa – Filharmonia Częstochowska

Obserwuj nas na Twitterze

X