Wodny Świat Karkonoszy wernisaż wystawy Marka Kosińskiego
Foto:mat. prasowe

Wodny Świat Karkonoszy wernisaż wystawy Marka Kosińskiego

27 lutego o godz. 18.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni odbędzie się wernisaż wystawy Marka Kosińskiego „Wodny świat Karkonoszy”.

Aparat fotograficzny, najpierw służył Markowi Kosińskiemu do dokumentowania szerokiej działalności turystycznej i wydarzeń z życia codziennego. Teraz jest dla niego narzędziem do przyglądania się światu z bliska i wnikania w jego tajemnice.
Do tajemniczego wodnego świata Karkonoszy widzianego oczyma autora zapraszają Komisja Fotografii Krajoznawczej i Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Źródło: kfk.walbrzych.pl

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: