Wszechświatowy Dzień Krasnoludka z gitarą we Wrocławiu!
Foto:www.facebook.com/events/851041921691714/

Wszechświatowy Dzień Krasnoludka z gitarą we Wrocławiu!

Zapraszamy na 1. Wszechświatowy Dzień Krasnoludka z Gitarą!
Zabierz dzieci i gitarę i dołącz 1 kwietnia do Gitarowej Orkiestry Krasnoludków.

wszechświatowy dzień krasnoludka z gitarą 2

Wszyscy je znają, lecz jeszcze mało kto wie, że już 1 kwietnia 2016 roku wrocławskie Krasnale zaprezentują się nam w zupełnie nowej odsłonie. Za pomnikami, obok ławek i kamienic kryją się każdego dnia i przyglądają wrocławskiej codzienności. Są jednak dni, w których nawet Krasnale chcą zrobić coś wielkiego!

I tak 1 kwietnia w samo południe na wrocławskim Rynku obok Pręgierza po raz pierwszy w historii wystąpi GITAROWA ORKIESTRA KRASNOLUDKÓW!

Sportuś, Atlasik, Zraszacz i Bamboszek to tylko niektórzy z bohaterów tego wydarzenia. Aby stworzyć Gitarową Orkiestrę Krasnoludków potrzebujemy również małych (i dużych) gitarzystów!

Serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy krasnoludków oraz pojedyncze krasnale do wspólnej zabawy!

Zabierzcie ze sobą gitarę – akustyczną, elektryczną, może być też zabawkowa albo wycięta z papieru, może być ukulele, bałałajka albo mandolina od dziadka – i dołączcie z dziećmi do wspólnego grania! Pomiędzy dziećmi i krasnoludkami pojawią się szczudlarze, a animatorzy zadbają o kolorowe malowidła na twarzach i miliony baniek mydlanych dookoła.

W programie także liczne konkursy z nagrodami m.in. konkurs plastyczny „Wrocławski Krasnal z Gitarą”. Będzie wesoło i kolorowo, będą gitarowe słodycze i pamiątki, ponieważ Wszechświatowy Dzień Krasnoludka z Gitarą jest rozgrzewką dla najmłodszych przed wielkim świętem gitary – Gitarowym Rekordem Guinnessa 2016, który odbędzie się już 1 maja na wrocławskim Rynku!

Ale zanim zagramy wspólnie „Hey Joe” 1 maja tworząc po raz kolejny największą gitarową orkiestrę świata, dajmy się ponieść fantazji i poczujmy się znowu jak dzieci. Ukoronowaniem Pierwszego Wszechświatowego Dnia Krasnoludka z Gitarą będzie wspólne zagranie i zaśpiewanie hymnu: „My jesteśmy Krasnoludki” oraz Pochód Wrocławskich Krasnali. Nie może Was zabraknąć!

Do zobaczenia 1 kwietnia 2016 roku w samo południe pod Pręgierzem!
A po drodze wypatrujcie wrocławskich Krasnoludków, co ciekawego jeszcze przygotują na ten dzień!

1.Wszechświatowy Dzień Krasnoludka z Gitarą!
1.04.16 godz. 12:00, Rynek – Pręgierz
Zabierz dzieci i gitarę i dołącz do Gitarowej Orkiestry Krasnoludków!
Uwaga, w razie bardzo złej pogody impreza odbędzie się w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1 ( niedaleko Galerii Dominikańskiej)

Wydarzenie na facebooku

Stary Klasztor na facebooku | Wrocfest na facebooku | wrockfest.pl | Gitarowy Rekord Guinnessa na facebooku

Zapraszamy również na 3-majówkę do Wrocławia! Wydarzenie na facebooku, www.3-majowka.pl

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: