Wszystkie kolory w muzyce Alle Farben – autora hitu ‚Please Tell Rosie’
Foto:mat. prasowe

Wszystkie kolory w muzyce Alle Farben – autora hitu ‚Please Tell Rosie’

Wszystkie kolory w muzyce Alle Farben – autora hitu ‚Please Tell Rosie’

image001

Alle Farben, czyli Frans Zimmer to uznany niemiecki DJ i producent, który podbił listy przebojów coverem „Supergirl” wykonywanym przez Annę Naklab. Przez lata podróżował i grywał na największych imprezach i festiwalach, od Nowego Jorku, Paryż po Bangkok i Kuala Lumpur. Teraz powraca z równie dobrym, wakacyjnym utworem – „Please Tell Rosie”, wyprodukowanym ponownie z berlińskim duetem DJ-skim YOUNOTUS. Utwór stanowi swoiste wyznanie miłości Alle Farben do muzyki. (zobacz oficjalny teledysk TUTAJ)

„Ta piosenka oznacza dobry nastrój, ale jednocześnie jest melancholijna. Opowiada o moim życiu w ciągu ostatnich kilku lat, a prawdopodobnie również w tych nadchodzących. Ciągle podróżuję i dlatego naprawdę trudno jest mi zbudować trwałe relacje. Jednocześnie jest to miłe, bo zdecydowałem się żyć dla muzyki, którą kocham. I o to chodzi.” – stwierdza Alle Farben.

Alle Farben po niemiecku oznacza ‘wszystkie kolory’, co doskonale określa specyfikę tworzonych przez niego dźwięków. W naturalny sposób oddaje w swojej muzyce specyfikę Kreuzbergu, multikulturowej dzielnicy Berlina, gdzie, jak podkreśla, tkwią jego korzenie. Jego nocne życie: kolorowe, różnorodne, zawieszone między melancholią a euforią najlepiej oddają klimat najnowszej płyty – „Music Is My Best Friend”. Album liczący 14 utworów jest już dostępny w serwisach cyfrowych (posłuchaj / kup TUTAJ), natomiast na CD płyta ukaże się 12 sierpnia!

Tracklista „Music Is My Best Friend”:

Alle Farben_Music Is My Best Friend Album Artwork

1. Intro
2. Please Tell Rosie
3. Bad Ideas
4. Remember Yesterday
5. No Ordinary
6. Summer Storm
7. Roof Bay
8. Madison
9. Fall into the Night
10. Leaving to New York
11. Be The One
12. Deep Sea Blue
13. Metaphysik der Röhren II
14. Outro

****

Więcej o Alle Farben:
Facebook | Twitter | Instagram

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: