Wszystko przez Judasza – spektakl dla dorosłych gościnnie w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu!
Foto:mat. prasowe

Wszystko przez Judasza – spektakl dla dorosłych gościnnie w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu!

Wszystko przez Judasza spektakl dla dorosłych gościnnie w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu!

wszystko przez judasza 1

W sobotę 14 maja o godz. 19.00 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza dorosłych na spektakl gościnny „Wszystko przez judasza” w reż. Stefana Friedmanna i Piotr Szwedesa. Występują: Magda Wójcik, Anna Korcz, Jacek Fedorowicz, Artur Dziurman.

„Wszystko przez judasza” to komedia kryminalna. Do czego służy mały otwór w drzwiach i co ma wspólnego z intrygą? W tej sztuce znajdziecie odpowiedź na to przekorne pytanie. Perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów.

Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu. Świat naukowców kontra świat artystów. Piotr, Ada, Karol i Hanna- postaci ciekawie zarysowane i niebanalne w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji i powiązań. Komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka. Wszyscy jesteśmy wystawiani nieustannie na pokusy i zazwyczaj bywamy wobec nich bezsilni. Wartka intryga z zaskakującym epilogiem. Jest tu też Szekspir i Tarantino. I to dosłownie. Po obejrzeniu tej sztuki inaczej spojrzycie na sąsiadów, być może i wymienicie drzwi. Konwencja tej sztuki to oczywiście kryminał. Czarny jak humor.

wszystko przez judasza 2

BILETY: 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu spektaklu).
Informacje i rezerwacja biletów: 74 666 73 40.

Andrzej Ballo
„Wszystko przez judasza”
Producent: Leszek Kwiatkowski
Reżyseria: Stefan Friedmann i Piotr Szwedes
Scenografia/kostiumy: Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska
Reżyseria dźwięku i światła: Andrzej Wyrembski
Obsada: Magda Wójcik, Anna Korcz, Jacek Fedorowicz, Artur Dziurman
www.wszystko-przez-judasza.pl

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: