Teledysk do piosenki „Wszystko, czego dziś chcę” promujacy film #wszystkogra.

Wielki hit Izabeli Trojanowskiej, w nowoczesnym, tanecznym brzmieniu. Utwór wykonują trzy utalentowane aktorki młodego pokolenia: Eliza Rycembel, Irena Melcer i znana z hitu „Hera, koka, hasz, LSD” – Karolina Czarnecka.

W środowym odcinku programu „You Can Dance” Sebastian Fabijański zatańczył w choreografii specjalnie przygotowanej właśnie do tej piosenki.

Teledysk

Tak o filmie opowiada Eliza Rycembel: #WszystkoGra to bardzo przewrotny tytuł, bo jest zarówno związany z muzyką i tańcem, jak i z tym, o czym w istocie jest ta opowieść. Nie wiemy przecież, czy „wszystko gra”. To film o radości, o miłości, o najróżniejszych emocjach, jakie nami targają. O relacjach, o tym, co ludzie są sobie w stanie dać w danym momencie życia. Jak o siebie dbają i sobie pomagają. Ten film jest bardzo prawdziwy.

_MG_2036 _MG_6933 _MG_9075 _MG_9080

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)