Ultimate magazine theme for WordPress.

Wyjątkowa płyta Zespołu „Albo i Nie” pt. „Cudów czas”

0

Wszyscy niby wiemy, że Boże Narodzenie to czas radości, jednak w naszej codzienności tej radości niejednokrotnie … po prostu brakuje. Pomostem pomiędzy tymi sytuacjami jest wyjątkowa płyta Zespołu „Albo i Nie” pt. „Cudów czas”. To, co zostało przygotowane na tegoroczne Święta wyróżnia się na tle znanych aranżacji kolędowych, a łamanie utartych wzorców stało się już znakiem rozpoznawczym Zespołu znanego m.in. z półfinału programu „Must be the music”.

Na scenie tworzą widowisko artystyczne, które entuzjastycznie przyjmują fani, ale doceniają też znawcy tematu tacy jak choćby Agnieszka Chylińska, Agnieszka Musiał czy Elżbieta Zapendowska. Jeśli jeszcze ich nie znacie to koniecznie poznajcie Zespół „Albo i Nie”: Bartosz Zdechlikiewicz, Marcin Solik, Michał Rostański, Wojciech Zakowicz. Razem tworzą pozytywną mieszankę wybuchową i choć na koncertach nie skaczą po scenie widownia daje się porwać brzmieniu, które po prostu niesie ogromną Radość!

Różnią ich nie tylko sznurówki… w zasadzie różni ich wszystko, zaś brak możliwości zaszufladkowania pomógł Zespołowi „Albo i Nie” w zdobyciu wielu wyróżnień i nagród. Kto by pomyślał, że pierwotnie mieli po prostu grać w knajpach, a dziś na swoim koncie mają trzy płyty, a ich koncerty zapadają w pamięć i przenikają serce.

Grali koncert dla harleyowców, występowali w kościołach, w więzieniu, w planetarium jak również z artystami Filharmonii Śląskiej. Trudno jasno określić rodzaj muzyki jaką grają, chyba najlepiej oddaje to słowo „alboiniowe brzmienie”.

Za to Ich kochamy, bo nieustannie zaskakują – tym razem niosąc Radość na Święta!

Tą cudną płytę znajdziesz w już w bardzo dobrych sklepach muzycznych.

 

Strona Zespołu: http://alboinie.pl/

Kanał YT: https://www.youtube.com/channel/UCPngDIklFo_9vOTPJ9G1BVA

Facebook: https://web.facebook.com/AlboINie/