Wyjątkowy koncert Mieczysława Szcześniaka i Krzysztofa Herdzina już w najbliższą niedzielę
Foto:mat. prasowe

Wyjątkowy koncert Mieczysława Szcześniaka i Krzysztofa Herdzina już w najbliższą niedzielę

mieczysław szcześniak DSC_6199

29. maja zapraszamy serdecznie przed radioodbiorniki do wysłuchania wyjątkowego koncertu: Mieczysław Szcześniak i Krzysztof Herdzin wystąpią w studio im. Agnieszki Osieckiej z repertuarem ze wspólnie stworzonego albumu „Songs From Yesterday”. Kameralny koncert będzie transmitowany na antenie radiowej Trójki.

Album „Songs From Yesterday” to jazzowy hołd Szcześniaka i Herdzina oddany artystom takim jak John Lennon, Eric Clapton, David Bowie, czy Stevie Wonder. Ten pierwszy zaśpiewał doskonale jak zawsze, ten drugi jest autorem stylowych i bezpretensjonalnych aranżacji. Muzycy zawiesili sobie poprzeczkę bardzo wysoko, decydując się zarówno na znane przeboje („Satisfaction”, „Yesterday”,czy „Tears In Heaven”), jak i na piosenki dużo mniej oczywiste, których odkrywanie sprawia wielką przyjemność („Ribbon In The Sky”, „Alfie”, czy „My Cherie Amour”).

Songs From Yesterday okładka small

Wydawnictwo uzyskało status Złotej Płyty! Niedzielny koncert to wyjątkowa okazja do posłuchania standardów muzyki popularnej w jazzowych aranżacjach. Zapraszamy do słuchania!

Polskie Radio 3
29 maja 2016r. godzina 20:05

Kup lub odsłuchaj album „Songs From Yesterday”: https://SonyMusicPoland.lnk.to/MSKH

Lyric video „This Is Not America”: http://vevo.ly/53vdFA

Teledysk „Yesterday”: http://vevo.ly/i34vcb

FB Mieczysław Szcześniak: https://www.facebook.com/Mietek-Szcze%C5%9Bniak-126108720769743/?fref=ts

***

FB Sony Music: https://www.facebook.com/sonymusicpoland/?fref=ts
Instagram: https://www.instagram.com/sonymusicpoland/?hl=pl
Twitter: https://twitter.com/sonymusicpl?lang=pl
http://www.sonymusic.pl/

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: