XVII Weekend z Frankensteinem

XVII Weekend z Frankensteinem

Zagrają!

AFROMENTAL to siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, stylistycznie to mieszanka głównie rocka, hip-hopu, rapcore’u.

Zespół w swojej 10 –letniej działalności wydał 4 studyjne albumy:

„The Breakthru” (2007)

„Playing with pop” (2009)

„The B.O.M.B.” (2011)

„Mental House” (2014)

 

Afromental posiada na swoim koncie występy na najważniejszych scenach i festiwalach w Polsce, liczne nagrody m.in. MTV European Music Award, VIVA Comet, Eska Music Award, Superjedynkę.

Zespół wystąpi z materiałem koncertowym promującym najświeższy album “Mental House”, którym podkreśla swój niezależny charakter i niepowtarzalny styl muzyczny. Będziemy mogli zapewne usłyszeć charakterystyczny i towarzyszący temu zespołowi od lat groove i flow z pogranicza hip-hopu i soulu połączony z ciężkimi gitarowymi brzmieniami.

 

Afromental to:

Łozo (Wojciech Łozowski – wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki – instr. klawiszowe),Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres – perkusja),Dziamas (Grzegorz Dziamka – instr. perkusyjne).

 

STRACHY NA LACHY –  grupa pochodząca z Piły, której założycielem jest Krzysztof „Grabaż” Grabowski ( lider takich zespołów jak Ręce do Góry, Pidżama Porno) ma na swoim koncie 7 wydanych płyt,  a znana jest przede wszystkim z takich przebojów jak „Dzień Dobry, Kocham Cię”, „Piła tango” czy „ Żyję w kraju”.

W skład zespołu wchodzą:

Krzysztof „Grabaż” Grabowski – śpiew, gitara

Andrzej „Kozak” Kozakiewicz – gitara

Rafał „Kuzyn” Piotrkowiak – perkusja

Longin „Lo” Bartkowiak – gitara basowa

Mariusz „Maniek” Nalepa – konga, gitara, harmonijka ustna, śpiew

 

Strachy na Lachy: Piła Tango

 

 

 

HARMONOGRAM IMPREZY

xvii-weekend-z-frankensteinem-harmonogram-plakat-m

Dodatkowe Atrakcje!

 

nawiedzony-dom-2015-wwwsladami-dr-frankensteina-www

 

 

nocne-ywiedyanie-kryzwej-wieyz-www

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: