24 Październik, 2016

  • Instagram
XXIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FOLKLORU

XXIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FOLKLORU

W środę 10 sierpnia na Noworudzkim rynku rozpoczął się po raz XXIV  Międzynarodowy Festiwal Folkloru.

Impreza tradycyjnie rozpoczęła się od barwnej i rozśpiewanej  parady uczestników, która przeszła ulicami miasta z Miejskiego Ośrodka Kultury, do Noworudzkiego Rynku. Festiwal ma formę objazdową, zespoły przedstawiają swoje tańce w każdym z miast partnerskich  współorganizujących imprezę, między innymi w Kłodzku , Strzegomiu oraz Parku Nadleśnictwa w Jugowie.

Na koncercie inaugurującym wystąpiły zespoły z Polski, Serbii, Chorwacji i Tajwanu. Koncert inaugurujący na Rynku, rozpoczął oficjalnie imprezę i potrwał do późnych godzin wieczornych. Festiwal potrwa jeszcze do niedzieli i zakończy się koncertem finałowym na Noworudzkim Rynku .W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy .

 

Baner w newsie 851×315

About The Author

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.