YANN TIERSEN prezentuje „Kereon”!
Foto:mat. prasowe

YANN TIERSEN prezentuje „Kereon”!

YANN TIERSEN prezentuje „Kereon”!

YannTiersen_Credit_ChristopherEspinosaFernandez_74 - Kopia

Yann_Tiersen_EUSA_PackshotYann Tiersen zaprezentował nowy utwór „Kereon”. Kompozycji można posłuchać pod tym adresem: http://po.st/YannTiersenKereon

„EUSA” ukaże się pod szyldem wytwórni MUTE i trafi na półki sklepowe 30 września. Najnowsze wydawnictwo artysty będzie zawierać 10 utworów skomponowanych na pianino. Każda z kompozycji jest muzycznym zapisem konkretnego miejsca na wyspie Ushant, położonej u Wybrzeża Brittany gdzie mieszka Tiersen. Materiał na płytę został zarejestrowany w kultowym studiu Abbey Road.

Miejsce odgrywa ważną rolę w twórczości Yanna. W grudniu zeszłego roku kompozycje ukazały się w formie książki. Tym razem artysta dodał trochę naturalnych dźwięków wyspy, aby uzyskać nieco inne brzmienie.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: