Young Stars Festival 2016 – 3 edycja największego festiwalu dla młodzieży już 28.08.2016
Foto:mat. prasowe

Young Stars Festival 2016 – 3 edycja największego festiwalu dla młodzieży już 28.08.2016

Już 28. sierpnia odbędzie się największy młodzieżowy festiwal w Polsce – Young Stars Festival 2016

logo_YSF2016

Już 28 sierpnia 2016 r. w warszawskim Torwarze odbędzie się największe młodzieżowo-muzyczne wydarzenie w Polsce – YOUNG STARS FESTIVAL 2016!

Podczas imprezy wystąpią najbardziej przebojowe gwiazdy młodego pokolenia i usłyszymy największe hity internetu oraz Radia Young Stars! Dodatkowo, dzięki konkursowi organizowanemu przez Radio Young Stars, wyłonieni zostaną debiutanci, którzy będą mieli okazję po raz pierwszy w życiu pokazać się dużej publice. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji jak rozdania po raz drugi nagród Young Stars Awards 2016 oraz specjalnych, tajemniczych gości!

Zainteresowanych wydarzeniem, informujemy, że w sprzedaży pozostały jedynie bilety Be Young Star. Bilety premium oraz bilety na spotkania Meet&Greet zostały wyprzedane krótko po uruchomieniu sprzedaży.

Data 28.08.2016r.
Miejsce: Warszawa; Torwar
Start:
Meet & Greet 9:00
Koncerty 15.00

young stars festival 2ARTYŚCI

Dawid Kwiatkowski, Bars And Melody, Saszan, Sylwia Lipka, Sylwia Przybysz, Jeremi & Artur Sikorscy, Gimper, Young Multi, Room94, David Mark Bulley, Samuel Nascimento

+GOŚĆ SPECIALNY

Wielką niespodzianką YSF216 jest gość specjalny czyli TEDE, którego idealnie opisuje hasło #foreveryoung a raper po prostu łączy wszystkie pokolenia i ma fanów w różnym wieku! Co go łączy z artystami Young Stars? Ultra popularność, której nie przyniosło mu granie kawałków w radiu a promocja własnymi kanałami.

BILETY

W tym roku został wprowadzony nowy, ulepszony podział biletów. Organizatorzy chcą, aby każdy uczestnik miał możliwość spotkać się z wybraną gwiazdą – dlatego będą sprzedawane osobne bilety na specjalne Meet&Greet oraz osobne bilety na Festiwal.

Bilety można nabyć na www.mymusicshop.pl, www.ebilet.pl oraz w Salonach Empik. Patronem wydarzenia jest Radio Young Stars.

young stars festivalO PROJEKCIE YOUNG STARS

W 2013 roku wytwórnia My Music stworzyła innowacyjny projekt o nazwie Young Stars. Pomysł od razu spotkał się ze sporym zainteresowaniem młodych osób, jak i mediów oraz został ciepło przyjęty.

W kwietniu 2014 r. w Poznaniu odbył się pierwszy Young Stars Festival, na którym wystąpili polscy wokaliści. Rok później festiwal poszerzony o gwiazdy zagraniczne (Room94, 5Angels) oraz ambasadorów w postaci czołówki polskich YouTuberów. Przez minione dwa lata w ramach projektu ukazały się 3 płyty z utworami skomponowanymi specjalnie dla Young Stars, gadżety Young Stars, trampki oraz pierwsze młodzieżowe Radio Young Stars.

Young Stars stawia na młodość, zaangażowanie oraz pozytywną energię. Wspiera i promuje młode pokolenie popularnych już gwiazd, jak również osób, które rozpoczynają karierę. Projekt już przy pierwszej edycji skupił uwagę setek tysięcy nastolatków, wytworzył intensywną interakcję w social media, na bieżąco odpowiadał i reagował na potrzeby młodych osób oraz mocno zainteresował tradycyjne media, co poskutkowało licznymi publikacjami.

Po dziś dzień projekt jest niezmiennie jedynym tego rodzaju w Polsce skierowanym do młodzieży i przez młode osoby współtworzonym.

OFICJALNE KANAŁY PROJEKTU YOUNG STARS

Bieżące informacje dot. festiwalu oraz innych wydarzeń organizowanych w ramach YOUNG STARS można śledzić na kanałach:

WWW: http://www.youngstars.pl
FACEBOOK: https://www.facebook.com/youngstarsprojekt
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/youngstars_official
SNAPCHAT: YoungStarsTeam

Wydarzenia:
YSF 2016 https://www.facebook.com/events/944717965621117/
YSOT 2016 https://www.facebook.com/events/1651150105158475/

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: