“Zaklęty krąg” Cugowskich – zobacz okładkę płyty!
Foto:sonymusic.pl

“Zaklęty krąg” Cugowskich – zobacz okładkę płyty!

“Zaklęty krąg” Cugowskich – zobacz okładkę płyty!

zaklęty krągHistoria wyczekiwana przez wielu. Krzysztof, Piotr i Wojtek CUGOWSCY już niedługo na jednej płycie! Premierowy materiał światło dzienne ujrzy już 30 września.

Stało się to, co wcześniej czy później musiało się wydarzyć! Krzysztof, Piotr, Wojtek CUGOWSCY – nareszcie na jednej, frontalnej linii polskiej sceny muzycznej! Jeden, wspólny i wyczekiwany od wielu lat album. Rodzinna historia opowiedziana przy pomocy mocnych słów i rockowych melodii. Próba podsumowania, rozliczenia i przebaczenia.

Album zatytułowany „Zaklęty krąg” ukaże się już 30 września nakładem Sony Music Poland. Płyta promowana jest przez singiel tytułowy (KUP/POSŁUCHAJ SINGLA TUTAJ), do którego na początku czerwca powstał również teledysk (ZOBACZ KLIP NA VEVO/YT). Dziś zdradzamy kolejny szczegół! Odsłaniamy okładkę tego wyjątkowego wydawnictwa. Autorami zdjęcia okładkowego są Zosia Zija i Jacek Pióro.

Więcej szczegółów na temat tego wydawnictwa już wkrótce!

Źródło: sonymusic.pl

***
FB: https://www.facebook.com/braciaofficiale/?fref=ts

SONY MUSIC POLAND
FB: https://www.facebook.com/sonymusicpoland/
Instagram: https://www.instagram.com/sonymusicpoland
Twitter: https://twitter.com/sonymusicpl?lang=pl
You Tube: https://www.youtube.com/user/SonyMusicPL
WWW: http://www.sonymusic.pl/

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: