ZAYN zainspirowany filmem ‚Tron’ – zobacz nowy teledysk do „LIKE I WOULD”

ZAYN zainspirowany filmem ‚Tron’ – zobacz nowy teledysk do „LIKE I WOULD”

image001

ZAYN opublikował  teledysk do „LIKE I WOULD” ze swojego debiutanckiego krążka „MIND OF MINE”. Obraz wyreżyserował Director X (Kanye West, Drake, Rihanna), a zdjęcia, inspirowane filmem „Tron”, kręcono w Los Angeles.

Zobacz teledysk do „LIKE I WOULD” TUTAJ: http://smarturl.it/LIWVid

Po sukcesie singla  „PiLlOwT4lK” (debiut na #1 zestawienia Billboard Hot 100 Chart, #1 iTunes oraz Spotify, status platyny w tym w Polsce), teledysk do „LIKE I WOULD” jest już czwartym, po „BeFoUr”, „iT’s YoU” i właśnie „PILLOWTALK’, promującym płytę „MIND OF MINE” (zamów TUTAJ).

ZAYN jako pierwszy w historii wokalista brytyjski zadebiutował płytą  MIND OF MINE na #1 amerykańskiego zestawienia  Billboard Top 200. Krążek dostępny jest w sprzedaży na CD w wersji podstawowej oraz deluxe.zayn_mindofmine_album cover small

Więcej informacji o ZAYN na : Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram | Spotify | Snapchat

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: