29 Październik, 2016

  • Instagram
ZAYN zainspirowany filmem ‚Tron’ – zobacz nowy teledysk do „LIKE I WOULD”

ZAYN zainspirowany filmem ‚Tron’ – zobacz nowy teledysk do „LIKE I WOULD”

image001

ZAYN opublikował  teledysk do „LIKE I WOULD” ze swojego debiutanckiego krążka „MIND OF MINE”. Obraz wyreżyserował Director X (Kanye West, Drake, Rihanna), a zdjęcia, inspirowane filmem „Tron”, kręcono w Los Angeles.

Zobacz teledysk do „LIKE I WOULD” TUTAJ: http://smarturl.it/LIWVid

Po sukcesie singla  „PiLlOwT4lK” (debiut na #1 zestawienia Billboard Hot 100 Chart, #1 iTunes oraz Spotify, status platyny w tym w Polsce), teledysk do „LIKE I WOULD” jest już czwartym, po „BeFoUr”, „iT’s YoU” i właśnie „PILLOWTALK’, promującym płytę „MIND OF MINE” (zamów TUTAJ).

ZAYN jako pierwszy w historii wokalista brytyjski zadebiutował płytą  MIND OF MINE na #1 amerykańskiego zestawienia  Billboard Top 200. Krążek dostępny jest w sprzedaży na CD w wersji podstawowej oraz deluxe.zayn_mindofmine_album cover small

Więcej informacji o ZAYN na : Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram | Spotify | Snapchat

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Autor:

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Ostatnie

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.