Zespół SILENTlive walczy o kolejny etap w konkursie ŠKODA Auto Muzyka!

Zespół SILENTlive walczy o kolejny etap w konkursie ŠKODA Auto Muzyka!

Zespół SILENTlive postanowił wziąć udział w konkursie ŠKODA Auto Muzyka, obecnie walczy o przejście do kolejnego etapu tej zabawy. Aby to nastąpiło, niezbędne jest wsparcie internautów przy głosowaniu.

ŠKODA Auto Muzyka to konkurs muzyczny marki ŠKODA, w którym wybierana jest najlepsza muzyka do jazdy samochodem. O tym, czego w tym roku warto słuchać podczas podróży autem, wspólnie z internautami zdecydują Maria Sadowska, Katarzyna Nosowska, Tomson i Baron oraz Dawid Podsiadło.

W trzeciej edycji ŠKODA Auto Muzyka pierwsze skrzypce grają oczywiście artyści. Do 18 września na stronie www.skodaautomuzyka.pl mogli oni zgłosić 2 utwory i wskazać jurora, który będzie oceniał ich materiał. Zgłoszono w sumie ponad 800 utworów! Teraz na scenę wkraczają internauci. Głosując, tworzą oni ranking TOP 50 utworów z puli każdego jurora oraz wybierają najlepszy zespół, który wygra profesjonalną sesję zdjęciową. Ze wskazanych 50 nagrań każdy juror wybierze 5. Ich autorzy zawalczą o przychylność całej kapituły, która wyróżni wspólnie 10 najlepszych.

Wszystkie wybrane przez jurorów zespoły zostaną także zaproszone do Garażu ŠKODA Auto Muzyka. W trzeciej edycji konkursu będzie on odgrywał ważną rolę. To właśnie w nim zespoły spotkają się z jurorem, który ich wybrał oraz stworzą krótkie materiały video.

Nagrania te wyświetlane będą jako reklamy na YouTube, a zespół, którego materiał będzie miał najniższy współczynnik „skip ad” („pomiń reklamę”) wygra możliwość nagrania profesjonalnego teledysku.

W Garażu ŠKODA Auto Muzyka swoje materiały nagrają również jurorzy. W rozmowach z Marcinem Prokopem opowiedzą o swoich wrażeniach po wysłuchaniu na żywo wybranych zespołów, a także o tym, jak oceniają poziom wszystkich zgłoszeń. Już pod koniec września ukaże się pierwsze wideo z udziałem Tomsona i Barona, w następnych wystąpią kolejno: Maria Sadowska, Katarzyna Nosowska oraz Dawid Podsiadło.

Dla głosujących w konkursie, podobnie jak w poprzednich edycjach, zorganizowana zostanie loteria z nagrodami. W tym roku do wygrania jest ŠKODA KODIAQ, a także bilety na dowolny koncert w Europie, iPody Shuffle, słuchawki urBeats, głośniki Bose i gramofony Sony.

Wałbrzyska grupa SILENTlive również bierze udział w tej zabawie, dlatego bardzo istotną sprawą podczas trwania konkursu jest Wasza pomoc przy głosowaniu. Wszystkie oddane głosy są na wagę złota, w szczególności te oddawane codziennie. Bo z jednego konta głosować można raz dziennie (do 16 października). Wystarczy kliknąć tutaj, następnie zalogować się przez Facebook lub podając swój adres mailowy, po czym zwyczajnie zagłosować!

Najlepszych 50 kawałków przechodzi do następnego etapu, o którym w przypadku SILENTlive będzie decydować Dawid Podsiadło.

Warto pomagać, bo wygrana w konkursie to dla ekipy SL niepowtarzalna okazja wybicia się ze swoją twórczością poza ramy regionu, zaprezentowania swoich kawałków szerszej publiczności, a także zaistnienia na scenie muzycznej obok takich gwiazd jak np. Dawid Podsiadło, Maria Sadowska czy Katarzyna Nosowska. Zresztą nie tylko SILENTlive ma szansę na awans i zwycięstwo w konkursie. Jak wspomniano powyżej – głosujący w tej zabawie również zostaną nagrodzeni. Tak więc gorąco zachęcamy do codziennego wspierania głosami obydwu utworów rywalizujących o dalsze starcie 🙂 Im więcej oddanych głosów, tym większe prawdopodobieństwo na wygraną zarówno dla zespołu SL, jak i dla Was!

Utwory SILENTlive biorące udział w tym konkursie to:

„Dla mas”

„Kolory pozornego szczęścia”

https://www.youtuhttps://www.youtube.com/watch?v=o_x8ShHscEQbe.com/watch?v=mWDgcqVf4Vw

https://www.youtube.com/watch?v=o_x8ShHscEQ

SILENTlive na Facebooku

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: