Ultimate magazine theme for WordPress.

Znamy okładkę i tracklistę albumu MIN t pt. „Assemblage”1 min read

0
mockups-design.com / www.graficzny.com.pl

Wrocławski label regime brigade odsłania kolejne karty debiutanckiego albumu kompozytorski i wokalistki Martyny Kubicz, kryjącej się pod pseudonimem MIN t. Premiera już 24 listopada.

Długogrający album artystki zatytułowany “Assemblage” składa się z dwunastu utworów, które definiują jej autorską odsłonę neo-soulu. Eksperymentalny krążek mieści w sobie brzmienie żywego instrumentarium, kontrastującego z elementami elektroniki, charakterystycznymi dla takich gatunków jak downtempo, IDM czy future funk.

Podobnie jak kolażowy materiał,  konceptualną i wyjątkową formę zauważymy również po stronie wizualnej wydawnictwa. Autorką jest absolwentka Akademii Historii Sztuki i Fotografii – Dorota Kaczmarek, a o oprawę graficzną dzieła zadbała Katarzyna Balicka. Zdjęcia, na których występuje MIN t (znajdziemy je między innymi w dołączonej do albumu książeczce) wykonał Andrzej Sieńkowski.

Premiera albumu odbędzie się 24 listopada. Tego dnia we Wrodławiu MIN t wystąpi w przestrzeniach klubu Das Lokal. Podczas trasy koncertowej na scenie wspierać ją będzie perkusista –  Gniewomir Tomczyk.

mockups-design.com / www.graficzny.com.pl

1. Icarus
2. Down / On
3. Motion (Alternative Version)
4. Her Story
5. Blues Keep Crooning
6. Bad Energy
7. Missing The Air
8. Mousetrap
9. Gates
10. Part Of Me
11. One Two Free Fall
12. Bonus Track: Motion