Znamy szczegóły największego młodzieżowego wydarzenia – Young Stars Festiwal 2017!

Nadchodzi 4. edycja największego młodzieżowego wydarzenia w Polsce!

YOUNG STARS FESTIVAL

WARSZAWA – TORWAR

30 SIERPNIA 2017

Nadciąga czwarta edycja Young Stars Festival największego wydarzenia tworzonego dla i przez młodych ludzi. Już 30 sierpnia warszawski Torwar stanie się stolicą muzyki młodzieżowej!

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ?

Jak co roku skumulujemy pozytywną energię wszystkich fanów oraz artystów i oddamy ją w postaci najlepszego wydarzenia z najlepszą muzyką teenagerską! Na Young Stars Festival 2017 zobaczymy najważniejsze gwiazdy młodego pokolenia. W tym roku line up zasilono aż czteroma zagranicznymi gwiazdami, obok których wystąpią również polscy idole nastolatków, a co ważne, usłyszmy największe hity internetu!  Nie zabraknie również rozdania nagród Young Stars Awards oraz nowego debiutanta, którego wyłonimy w specjalnym konkursie. Obecnością ponownie zaszczyci specjalny gość, którego idealnie oddaje określenie Forever Young, czyli TEDE! Po prostu będzie się działo!

KTO WYSTĄPI?

International Stage:

Bars And Melody , Lukas Rieger, Marcus&Martinus, Union J

Polish Stage:

Dawid Kwiatkowski, Jeremi & Artur Sikoski, Sylwia & Olga Przybysz, Sylwia Lipka,  Weronika Juszczak, Dominika Sozańska oraz Bartek Kaszuba

Forever Young:

-TEDE

Spotkania Meet&Greet odbywać się będą od 9 do 15:00 natomiast o 15:00 zacznie się główna część z koncertami, która zakończy się ok. 23:00.

BILETY

Przygotowano 4 rodzaje biletów festiwalowych: Be Young Star, Golden Young Star, Diamond Young Star oraz Backstage, dzięki którym można zapewnić sobie miejsce w wybranej odległości od sceny.

Większość biletów Meet&Greet została już wyprzedana. Bilety koncertowe również cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Połowa biletów trafiła już w ręce festiwalowiczów i najprawdopodobniej sprzedaż w tym roku zakończy się dużo szybciej niż zostało to przewidziane.

Bilety są dostępne w sprzedaży na www.ebilet.pl oraz w Salonach Empik.

UWAGA!

Bilety Meet&Greet nie są biletem wstępu i są ważne, jeśli posiada się również dowolny bilet na Festiwal.

YOUNG STARS BUS

Wychodząc naprzeciw potrzebom fanów z najdalszych zakątków Polski, przygotowano specjalne autokary – Young Stars Busy. Uczestnik Festiwalu może zakupić bilet na przejazd, dzięki którem dotrze ze swojego miasta bezpośrednio na Torwar, gdzie odbywa się Festiwal, mając pewność, że dotrze na godz. 14:00. Sprzedaż biletów Young Stars Bus odbywa się tylko na www.youngstars.pl

Więcej info: www.youngstars.pl

Patroni wydarzenia: Radio Eska, Eska TV, Eska.pl, Eska GO oraz mymusicshop.pl

Organizator: MyMusic

 

X